Didžiosios Britanijos GP: penktadienio treniruotės Nr. 1 (38)

Didžiosios Britanijos GP: penktadienio treniruotės Nr. 1
logo 2013 Birželio 28 d. 13:50, Getty Images
Lietaus sutrikdytose pirmosiose Didžiosios Britanijos GP penktadienio treniruotėse geriausią rato įveikimo laiką užfiksavo Danielis Ricciardo iš „Toro Rosso“.
Dėl prastų oro sąlygų kurį laiką net atrodė, kad rezultatų šioje sesijoje apskritai nebus užfiksuota – pirmieji ratai buvo užbaigti likus vos penkiolikai minučių iki jos pabaigos.
Greituosius ratus nuvažiavo tik vienuolika pilotų. Daugelis net nesivargino apsukti daugiau nei apšilimo ratus, nes lietaus tikimybė svarbiausių savaitgalio važiavimų metu yra prilyginama nuliui.
Kad rizikuoti greičiausiai neverta įrodė Charles Picas, „Club“ posūkyje nesuvaldęs ir sudaužęs savo „Caterham“ bolidą.
Antrosios penktadienio treniruotės Silverstoune vyks 16.00–17.30 val. Lietuvos laiku.


Komentarai (38)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
stunda
| 06/28 20:01 Atsakyti
Helis-> tu rimtai toks durnas ir nenuovokus? Jei sekmadieni prognozuotu lietu pamatytum kaip visi tik ir stengiasi islysti kol lyja. Bet, kai sestadieni ir sekmadieni lietaus tikimybe nulis, tai kam drozti varikli, pavaru deze ir rizikuoti bolidu del nieko vertos informacijos? Atsimenu kaip 2009 pvz Vettelis sezono pabaigoj negaledavo ne rato apsukti treniruotese, nes neturejo varikliu atsargoj. Kas gali pasakyt, kad niekam taip nebus? Paziureciau ka tu darytum, jei butum komandos vadovas.
Tarzanas
| 06/28 17:40 Atsakyti
nuo dvyliktos vietos lenktyninkai neužfiksavo greitojo rato, pagal ką suskirstytos vietos neaišku, gal iš lempos?
zonker
| 06/28 17:38 Atsakyti
BigUns> sorry jei pasirode, kad kaltinu komandas, nes taip nera. Kaltinu slykscias taupymo taisykles, ko pasekoje ziurovai lieka durniu vietoje. Reikia formulei perversmo, oi reikia...
BigUns
| 06/28 17:23 Atsakyti
zonker > nekaltink komandu del taupymo. Jas priverte taupyt FIA. Manai komandos nenoretu kuo daugiau km nuvaziuot? Zinoma kad noretu, bet gi rizikuoji ir varikliu, ir pavaru deze, jeigu juos teks keist, gausi bauda ir panaisiai. Padangu komplektu skaicius irgi ribotas. Todel jei ka ir kaltint, tai reik ubages komandas, kurios isreikalavo is FIA panasius apribojimus, visoms ekipoms.
zonker
| 06/28 17:00 Atsakyti
Tai jau tikrai. Buvau siandien Silverstone ir teko labai nusivilti del veiksmo trukumo. Daug zmoniu susirinko paziureti i tuscia trasa...Tai net nelaukiau nei pirmos sesijos pabaigos ir patraukiau lik parkingo. Ryt turetu buti geriau. Ir tikrai slykstu net pagalvoti, kad yra nemezai zmoniu, kurie pvz pirko bilieta tik penktadieniui (kas neturi pinigu ir labai nori pamatyti F-1), o formules komandoms tai kas - pataupys padangas, pataupys variklius ir greiciu dezes ir plius kam vaziuoti jei ryt ir sekmadieni bus sausa. Niekad neatrodydavo tos F-1 taupymo taisykles slykscios, bet dabar matau vaizdeli. Tai man dabar sakykit mieli lietuviai ar ne ziurovas cia lieka durniaus vietoje? Man tai truksta zodziu kiek maciau nepatenkintu zmoniu. O paskui internetas pilnas straipsniu kaip visi stengiasi lenktynes padaryti idomesnes...tikrai labai pasistenge
CrEaTiVe7
| 06/28 16:42 Atsakyti
Masselis susichrashino ;D
Rokas1
| 06/28 16:38 Atsakyti
Blemba vaikai dar skaityt nemoka o jau komentarus rašinėja. Kažkaip kuo toliau tuo keisčiau....
Spinefix
| 06/28 16:31 Atsakyti
Nu bet ir ***ų čia prisirinkę...
E2ardas
| 06/28 16:00 Atsakyti
Jėzau relax. Čia buvo tik 1 treniruotė,kuri beveik nieko nereiškia. Bet vistiek kamnors pastumt reikia. Be priežasties
Tress
| 06/28 16:00 Atsakyti
Finish>> man irgi vat toks klausimas iskilo.
×

TOP naujienos