Dienos lenktynininkas L. Norrisas: lažinausi, kad atsiliksiu 35 sekundėm nuo „Ferrari“ (3)

Dienos lenktynininkas L. Norrisas: lažinausi, kad atsiliksiu 35 sekundėm nuo „Ferrari“
logo Balandžio 21 d. 12:29, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Lando Norrisą tikrai galima išskirti kaip vieną iš geriausių Kinijos „Grand Prix“ lenktynininku. Žodį tarė ir fanai, išrinkdami jį geriausiu dienos lenktynininku.

Po finišo „McLaren“ lenktynininkas neslėpė savo nuostabos dėl tokio rezultato: „Esu nustebęs ir labai laimingas. Esu laimingas dėl visos komandos, jie to nusipelno. Sustojimai buvo puikūs, viskas tiesiog sukrito tinkamai.

Nežinau, kodėl taip viskas išėjo, nesitikėjau būtent tokių lenktynių šiandien. Tiesiog sugebėjau patogiai įsitaisyti bei tinkamai elgtis su padangomis. Tai buvo lengviau padaryti nei vakar, galėjau ir spausti.

Mane nustebino daug aspektų: „Ferrari“ greičio trūkumas, mūsų geras greitis, mes realiai konkuravome su „Red Bull“, tai irgi stebino. Nieko panašaus šiandien tiesiog nesitikėjau. Ruošiausi tam, jog vyksiu namo anksčiau, nelipdamas ant podiumo, todėl tai yra maloni staigmena.

Toks pasirodymas rodo, kokį gerą darbą atliko komanda, jie dirbo sunkiai ir tai atsipirko. Netgi lažinausi, kiek toli būsiu nuo „Ferrari“. Maniau, kad atsilikimas bus 35 sekundės – labai klydau dėl to. Smagu klysti dėl tokių dalykų, dėl savo lažybų“, – teigė 24-erių britas. Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
kart
IP: ff4c1cb | 04/21 13:08 Atsakyti
Noriso tempas nustebino ne vieną, bet jam labai padėjo tai, kad pradžioje nereikėjo veltis su niekuo į lenktynes. Tas padėjo jam išlaikyti gerą poziciją iki SC. Po SC vėl važiavo nekontestintas, kai tuo tarpu kiti lenktyniavo, ko pasekoje praradinėjo laiką ir drožė padangas.

Visą eigą realiai nulėmė Ferrari blogas startas.
JOX
IP: 0067796 | 04/21 18:31 Atsakyti
35 sekundėmis?:) čia jau nusisnekejo nes Ferrari ne red bull:)
SliMMaz
IP: 5202f81 | 04/21 15:35 Atsakyti
Sitas tai gera motyvacija pasizymi :) Pamenu, "zliumbe" po testu kai pirma vieta uzeme, kad dabar bahreine is jo visi daug tikesis :D
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472