„Dorilton“ turi 10 metų „Williams“ sugrąžinimo planą (3)

„Dorilton“ turi 10 metų „Williams“ sugrąžinimo planą
logo Sausio 21 d. 13:30, Williams

Naujieji „Williams“ komandos savininkai iš „Dorilton“ parengė dešimties metų legendinės komandos sugrąžinimo į lyderius planą. Pokalbyje su GPFans“ komandos vykdomasis direktorius Simonas Robertsas paminėjo trumpalaikius ir ilgalaikius ekipos tikslus...

Simonas Robertsas: „Mes nusibrėžėme sau 10 metų terminą, bet tai nereiškia, kad artimiausiu metu mes nieko nedarysime. Iš komandos yra laukiama pažangos, yra laukiama rezultato – ir mes pasiruošę tam.

Mes turime puikią komandą, bet niekam nesinori užimti 10 vietos „Formulės-1“ pasaulio čempionate. Mes suprantame, jog turime gerokai pasitempti, bet kartu suprantame, kad ir varžovai nestovės vietoje.

„Dorilton“ labai laiku nupirko komandą. Iki 2022 m. sezono, kai iš esmės pasikeis reglamentas, dar liko pakankamai laiko norint priimti būtiniausias priemones – jos turėtų mums padėti jau ir šiemet. Nelaukite iš mūsų didelio proveržio šiais metais, bet kitais mes turėtumėm būti kur kas stipresni.

„Dorilton“ nuoširdžiai nori, kad mes darytumėm pažangą, išplėstumėm ekipos bazę, pasamdytumėm daugiau gerų specialistų, susikoncentruotumėm ties tomis sritimis, kurios galės padidinti konkurencingumą. Jie supranta, kad „Formulėje-1“ nėra kito greito būdo pasiekti progreso. Jie supranta, kad komanda užima paskutinę vietą komandinėje įskaitoje todėl, kad iškilo kažkokios konkrečios problemos, o kai jas panaikinsime, automatiškai pateksime į kvalifikacijos finalą. Taip nebus. Viskas yra kur kas rimčiau“.


Komentarai (3)
ddt
IP: 21ec4ad | 01/21 21:24 Atsakyti
Įdomu būtų pamatyti tą planą. T.y. ar jame yra eilutės "Robertai, gal vistik išbėgsite į aikštelę" ir "Latifi - komandos Nr1", ar ten yra rimtesnio turinio? :)
tribeca
IP: baed510 | 01/21 19:02 Atsakyti
velekas
01/21 15:06

10 metu 😅😅😅 per ateinancius 7 metus f1 nebeliks...

Kodel jos turetu nebelikti?
velekas
IP: 9a98623 | 01/21 15:06 Atsakyti
10 metu 😅😅😅 per ateinancius 7 metus f1 nebeliks...
×

TOP naujienos