Dviejų dienų savaitgalio formatas gali sugrįžti (1)

Dviejų dienų savaitgalio formatas gali sugrįžti
logo Lapkričio 18 d. 16:57, Daimler AG

Šiais metais „Formulėje-1“ buvo išbandytas dviejų dienų lenktynių savaitgalių formatas, todėl neatmetama, kad prie jo bus sugrįžta ir kai kuriuose etapuose kitais metais, taip sumažinant darbo krūvius komandoms ilgame 23 varžybų čempionate. „Formulės-1“ direktorė ryšiams su organizatoriais Chloe Targett Adams pareiškė, kad šou paįvairinimui penktadienius būtų galima kompensuoti jaunimo palaikymo lenktynėmis ir kitokiais pramoginiais renginiais.

„Kai mes kalbame apie dviejų dienų formatą, tai tai liečia tik „Formulę-1“ – likusieji čempionatai išsaugos 3 ar net 4 dienų formatus, priklausomai nuo renginio vietos, - aiškino C. Targett Adams pokalbyje su „FaceFans“. - Esmė tame, kad negalima sugadinti produkto, kaip reikėtų penktadienį užpildyti renginiais, kad sirgaliai vis tiek norėtų atvažioti į trasą. Pavyzdžiui, jei jūs važiuojate į ne itin garsų muzikinį festivalį, jūs nesitikite, kad kasdien ten vyks tai, apie ką rašys visi laikraščiai. Bet žiūrovai vis tiek į tokius festivalius važiuoja visai savaitei.

Visa esmė tame, ką jūs pasiūlysite žiūrovams. Mes turime tam pritraukti mūsų šou superžvaigždes – iš „Formulės-1“ ir šou pasaulio. Žiūrovams pritraukti pakaktų jiems pasiūlyti skirtingų pobūdžių renginius penktadieniais.


Komentarai (1)
Hhhv
IP: 5a0a5d6 | 11/18 21:28 Atsakyti
Tegul vienos dienos daro. Ir tai bus įdomiau stebėti bėgantį ežiuką per kiemą. Vienai komandai sukurtas čempionatas.
×

TOP naujienos