Džidos trasa pertvarkoma po kritikos (2)

Džidos trasa pertvarkoma po kritikos
logo Sausio 27 d. 16:48, Red Bull Content Pool

Pernai debiutavusio Saudo Arabijos GP etapo trasa Džidos miesto gatvėse sulaukė nemažai kritikos iš pilotų pusės, kurie skundėsi, kad šoninės sienos neleidžia matyti vaizdo priekyje, o tai esant labai dideliems greičiams nėra visiškai saugu.

Saudo Arabijos GP etapo vadovas Martinas Whitakeris papasakojo, kad Džida sureagavo į kritiką ir pertvarkys trasą iki to, kai „Formulės-1“ čia sugrįš kovo mėnesį.

„Mes esame pasirengę patobulinti kelis momentus iki antrųjų lenktynių čia, - kalbėjo M. Whitakeris. - Visų pirma tai liečia pačią trasą.

Tai susiję su piloto matyto lauku iš kokpito. Darbai nebus labai dideli, bet jie smarkiai pagerins matomumą keliose vietose. Be to, mes dar papildysime barjerus, turėdami galvoje tai, kokios trajektorijos čia naudojamos lenktynininkų.

Iki GP, kuris įvyko pernai gruodį, infrastruktÅ«ra, supanti trasą, nebuvo paruošta iki galo. Tikimės, kad projektą dabar pabaigsime ir visų pirma tai pajus sirgaliai.

Whitakeris paaiškino: „Yra kelios vietos, kuriose žiÅ«rovų įspÅ«džiai bus visai kitokie. Mes pasuksime kai kurių tribÅ«nų išdėstymą, kad matyto kampas bÅ«tų kitoks. Tai pat bus išplėstos ir fanų zonos. Atskirai užsiimsime įėjimais ir išÄ—jimais iš trasos.

Mes stengėmės viską padaryti iki pirmojo etapo, bet dabar geriau suprantame savo galimybes ir žinome, kaip teisingiausiai paskirstyti pajėgumus per likusį iki antrų lenktynių laiką. Dėl to, kad trasa pastatyta siaurame žemės lopinėlyje šalia jÅ«ros, mes negalime realizuoti labai rimtų pakeitimų.

Privažiavimas iki trasos taip pat kelia problemų, pernai mes matėme dideles automobilių grÅ«stis. Tai leido mums padaryti reikiamas išvadas ir suvaldyti situaciją“.

Saudo Arabijos GP bus antrasis naujojo sezono etapas ir įvyks kovo 25-27 dienomis.


Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Zvejys
IP: f5d8a5e | 01/28 18:02 Atsakyti
Misiulise
01/28 09:59

Keliausiu pamatyti gyvai :)) per teliką tikrai paliko įspūdį

Pritariu. Pagaliau atsiradusi nauja trasa tapo viena megiamiausiu nuo pirmo etapo :)
Misiulise
IP: 574b36e | 01/28 09:59 Atsakyti
Keliausiu pamatyti gyvai :)) per teliką tikrai paliko įspūdį
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas