E. Boullier atmeta, kad jam gresia greitas atsistatydinimas (2)

E. Boullier atmeta, kad jam gresia greitas atsistatydinimas
logo 2018 Gegužės 20 d. 10:54, McLaren

Eilinį sezoną „McLaren“ komanda pradėjo ne pačiu geriausiu būdu ir ekipos rezultatai netenkina akcininkų ir sirgalių. Balandžio pabaigoje Timui Gossui jau teko atsisveikinti su technikos direktoriaus postu, o dabar pasklido gandai apie tai, kad komandos lenktynių direktoriaus Erico Boullier pozicijos nėra tokios stiprios kaip anksčiau.

Nuo 2018 metų mašinose, sukurtose Wokinge, montuojamos tokios pat „Renault“ jėgainės, kokias naudoja ir „Red Bull“, tačiau šios komandos sąskaitoje šiemet jau viena pergalė ir vienas podiumas, tuo tarpu kai geriausias „McLaren“ rezultatas yra 5 vieta, Fernando Alonso užimta Melburne.

Verslo klube kalbama, kad po Gosso atleidimo seks ir kiti pakeitimai ekipos vadovybėje, todėl neatmestina, kad laukia Erico Boullier atsistatydinimas, o Peterio Prodromou, aerodinamikos skyriaus vadovo ir Matto Morriso, vyriausiojo inžinieriaus įgaliojimai bus perskirstyti.

Tačiau pats Boullier neigia, kad jam kas nors gresia.

„Aš būtent tas žmogus, kuris turi užimti šias pareigas, - pareiškė jis. – Žinoma, vilčių lygis buvo labai aukštas. Bet per savo gyvenimą aš vadovavau daugeliui komandų, užsiėmiau jų restruktūrizacija ir pasiekiau su jomis pergalių. Ir taip būdavo visose lenktynių kategorijose“.

Taip pat jis leido suprasti, kad „McLaren“ nėra nustatytas konkretus terminas, per kurį komanda turi pasiekti situacijos persilaužymo: „Mums nereikia įsakymų, mes ir taip žinome, ką reikia daryti. Visų pirma reikia pasiekti stabilumo, o po to mes galėsime pradėti dirbti su greičiu. Čempionate yra dar dvi komandos, kurios naudoja „Renault“ variklius ir jos mums bus labai geru orientyru. Mūsų laukia ilgas kelias, bet mes tęsiame įtemptą darbą.

Į kiekvienas lenktynes mes atvežame technines naujoves, tačiau „Formulėje-1“ nebūna stebuklų ir nėra jokio stebuklingo sprendimo, kuris leistų išspręsti problemas vienu ypu.  Laipsniška modernizacija – tai lėtas procesas. Kad pasiektumėme mūsų tikslų, mes turime dirbti kur kas intensyviau nei mūsų varžovai, viskas labai paprasta“.

Komentarai (2)


Klepsidra
| 2018 Gegužės 20 d. 22:50
Boullier atsakingas uz lenktynes - “logiskas” atleidimas butu
tribeca
| 2018 Gegužės 20 d. 13:08
Taip, cia Boullieras kaltas kad geriausia vaziuokle rikiuote turinti komanda nepasiekia geru rezultatu lenktynese...
×

F-1.lt pulsas