E. Boullier buvo 100 proc. tikras, kad F. Alonso paliks „McLaren“ (2)

E. Boullier buvo 100 proc. tikras, kad F. Alonso paliks „McLaren“
logo Vasario 11 d. 08:00, McLaren

„Grand Prix Driver“ dokumentiniame filme, kuriame rodomas „McLaren“ gyvenimas, pasirodė ir itin įdomi istorija.

Po itin katastrofiškų bandymų prieš praėjusį sezoną, „McLaren“ direktorius Ericas Boullier komandos vadovui Jonathanui Neale‘ui pasakojo, jog jie niekaip nesugebės išlaikyti Fernando Alonso ekipoje.

„Jis ateis ir pasakys: „Žinote ką vyrukai? Viso gero“. Jis neliks komandoje. Aš esu 100 proc. tikras, kad jis čia nepasiliks.

Po šių bandymų yra aišku, kad Fernando yra susinervinęs. Jis tikrai sakys mums, kad svarstys apie savo vietą komandoje, kadangi negali ištverti dar vienų tokių metų“, - 2017-ųjų pradžioje kalbėjo E. Boullier.

„Mano pagrindinis tikslas tokiu metu – neleisti komandai subyrėti. Aš žinau domino efektą.

Visi žinome, kaip šis biznis veikia. Užtrunka metus, kad sukurtum F-1 komandą, bet užtrunka pusę metų, kad ją sunaikintum“, - teigė E. Boullier.

Nors „McLaren“ ir „Honda“ problemos nesibaigė, F. Alonso itin patiko tai, kad jam buvo leista dalyvauti „Indy500“ lenktynėse. 

Komentarai (2)


ZEED
| Vasario 12 d. 13:59
Tiketina, kad bus panasioje formoje kaip Renault gamykline komanda, o tai klausimas ar sudarys konkurencija Williams ir FI. KAdangi turi daug laiko Renault, gal tikiuosi irgi idieks kokiu papildomu ''fokusu'' su tepalo deginimu :)))
žiūrovas f-1
| Vasario 11 d. 20:29
Svarbiausia, kad siemet ekipa kiekvienose lenktynese kovotu del tasku ir baigtu sezona ne taip zemai, kaip pernai.