E. Boullier siūlo vertinti „McLaren“ formą pirmose lenktynėse (9)

E. Boullier siūlo vertinti „McLaren“ formą pirmose lenktynėse
logo Kovo 10 d. 00:31, Pirelli/LAT Images

„McLaren“ lenktynių direktorius Ericas Boullier kritikams siūlo ignoruoti F-1 bandymų rezultatus Barselonoje ir vertinti komandos pajėgumą pagal tai, kaip ji pasirodys pirmose sezono lenktynėse.

Įvairios problemos sutrukdė britų ekipai tinkamai išbandyti savo naująjį bolidą Ispanijoje. E. Boullier problemų nesureikšmina ir siūlo palaukti sezono pradžios.

„Jei jūsų vertinimas paremtas problemomis, su kuriomis susidūrėme per paskutines kelias dienas, galbūt vertėtų palaukti pirmų sezono lenktynių“, - sakė E. Boullier.

„Paskutiniai trys metai su „Honda“ komandai buvo sunkūs. Dabar ekipa daro viską, kad grįžtų ten, kur jai priklauso būti. Bet to negali padaryti per vieną dieną. Siekiant to taip pat susiduriama su įvairiomis problemomis. Mes nepraradome sugebėjimų sukurti greitą bolidą. Tikiuosi, kad greitai galėsite tuo įsitikinti lenktynių trasose.“

„Privalome būti ambicingi. O būdami ambicingi esame priversti rizikuoti. Bet viso to mums reikia, kad galėtume sėkmingai dirbti ir vėl kovoti dėl aukštų rezultatų.“

„Dabar nenoriu lyginti nieko su praėjusiais metais. Šių metų pradžia nebuvo itin gera, nes įveikėme gana nedaug ratų. Žinoma, būtų buvę puiku išvengti visų tų techninių problemų. Deja, bet jų pasitaikė kelios. Tačiau dabar turime kuo geriau pasiruošti sezono pradžiai.“

Komentarai (9)


montoyja
| Kovo 10 d. 20:49
nemanau kad mclaren p1 ar kitu automobiliu pardavimus ytakoja f-1 rezultatai.
Runius
| Kovo 10 d. 18:45
poncijus> kai užaugsi galėsim padiskutuot.
Fernandoisfasterthanyou
| Kovo 10 d. 14:37
Nu jau šį australijos etapą tai pavarysim belenkaip, uostys dulkes visi!
poncijus
| Kovo 10 d. 13:52
Runius tu bent suvoki savo komentaro idiotiskuma? Supranti, kad nuo makliu pasirodymo f1 is dalies priklauso ir makliu group pajamos? Ju f1 dalyvavimas pagrinde skirtas ju supercaru reklamai ir rezultatai f1 stipriai veikia paklausa ir kaina.
dede seimas
| Kovo 10 d. 11:48
Nepamirskit reklamos naudos. Nors realiai jei taip tesis ir siais metais tai cia bus labiau anti-reklama...
OG
| Kovo 10 d. 10:40
Mclaren metinis pelnas 80 milijonu svaru, tai atimi akcininkams ir f1 komandai nieko beveik nelieka taip, kad remejai joems mirtinai reikalingi
Runius
| Kovo 10 d. 10:32
Hacpatb> McLaren pliusas ir skirtumas nuo Williams yra tas, kad ji pati save išsilaiko iš papildomų veiklų, jiems rėmėjai nėra gyvybiškai svarbūs, o savinikai nesivaiko didelio pelno ir visas generuojamas pajamas gali skirti lenktynių komandai. Čia yra pagrindinis Rono Deniso nuopelnas šiai komandai, kad sukūrė verslą grynai lenktynių komandos finansavimui.
Federalas
| Kovo 10 d. 09:22
Dar pernai sakė - Renault motoras apie 1sek dadės ko užtektų pagal pernai metus būti 3-4 komandai. Kažką panašaus šiemet ir matom - už Mercedes, Ferrari, Red Bull komandų bus.
Hacpatb
| Kovo 10 d. 00:50
Kažkaip nesinori tikėti, kad visai nusigrybavo. Jei gaus ir nuo RBR, ir nuo Renault, tai manau galima bus juos laidoti... Išmokas už istorinius pasiekimus planuoja nukirpti, rezultatų nėra, rimtų rėmėjų neberanda.. tikiuose neištiks jų Williams likimas.