E. Jordanas: L. Hamiltonas stipriai spaudė G. Russellą (5)

E. Jordanas: L. Hamiltonas stipriai spaudė G. Russellą
logo Vasario 10 d. 13:23, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Komentuodamas Lewiso Hamiltono sprendimą išeiti iš „Mercedes“, Toto Wolffas leido suprasti, kad jis naujuoju komandos lyderiu laiko George'ą Russellą. Buvęs „Formulės-1“ komandos vadovas Eddy Jordanas mano, kad jaunasis britų pilotas gali tapti pasaulio čempionu artimiausiais metais.

Eddy Jordanas: „Reikia būti sąžiningais: George'as Russellas kol kas yra laimėjęs tik vienerias lenktynes. Ar aš manau, kad jis gali tapti čempionu šiame sezone ar po metų? Aš elementariausiai galvoju, kad Lewisas labai smarkiai spaudė jį.

Kai pernai metų pradžioje Hamiltonas neturėjo bolido, kokio jis pageidavo, George'as sugebėjo jį aplenkti, bet tai visiškai nejaudino Lewiso. Nejaudino, nes Lewisas galvojo, kad mašina nėra pakankamai gera, kad jis galėtų gerai dirbti savo darbą.

Tačiau sezonui įsibėgėjus, Lewisas atgavo savo senąją sportinę formą. Ir tada daugelis iš mūsų susimąstė: „Gal Lewisas dar yra pilnas parako?“ Manau, kad dėl šių priežasčių jis nutarė pereiti į „Ferrari“.Komentarai (5)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
A
IP: 0d310e5 | 02/10 15:53 Atsakyti
Puikiai pamenu kaip LH nesistengė važiuoti sucprastesniu bolidu. Man tokie draiveriai nelabai, man patinka kai ir ir š bando išspausti viską. Daugelis tokių pilotų, tačiau LH prie prastesnio bolido tiesiog miršta savyje ir nekovoja. Shame
F-Fanas-1
IP: 015b17f | 02/11 09:55 Atsakyti
Russelas stipresnis pilotas, pernai vien nesekmes jam....ne be priezasties meta lauk Hamiltona, o pasilieka Rusela
qq
IP: d4d6920 | 02/12 15:27 Atsakyti
A
02/10 15:53

Puikiai pamenu kaip LH nesistengė važiuoti sucprastesniu bolidu. Man... skaityti daugiau

O negali būti, kad jis tai metais iškart palaidojo sezoną ir jo komanda. Ir jis buvo test driveris kuris ieškojo settingsų gerų ir testavo dalis, kad gal kitam sezone atsigautų. O tuotarpu Rusellui davė spausti.

O 2023 metais LH jau spaudė ir kovojo.

Negali būti ir taip? Kodėl iškart shame, miršta savyje ir pan? Kodėl iškart heitint? Yra daug variantų kodėl toks rezultatas. Gal su bolidu nesusidraugavo?

Dažnai komandos paima veteranus kaip Vetelis, Alonso ir Hamiltonas tik tam kad išgauti iš jų patirties ir išminties ir supratimo.

Man atrodo, kad tau shame kaltinti žmones nežinia kuo ką pats sugalvojai...
qq
IP: d4d6920 | 02/12 15:28 Atsakyti
omg tik straipsnis apie Hamiltoną iškart heiteriai puola :D wow koks jūsų graudus gyvenimas.
qq
IP: d4d6920 | 02/12 15:31 Atsakyti
spėju turite notificationus kai tik straipsnis apie legendą ir GOAT'ą atsiranda. Ir iškart puolat šikt - būti savimi.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. booraz 0
2. Aurimas8908 0
3. molinis_e 0
4. Aušrius Kučinskas 0
5. tukas21 0