E. Jordanas pataria T. Wolffui išeiti iš „Mercedes“ (3)

E. Jordanas pataria T. Wolffui išeiti iš „Mercedes“
logo Rugsėjo 20 d. 12:31, Daimler AG

Jau buvo pasakota apie hipotezę, kurią praėjusią savaitę išsakė buvęs F-1 komandos savininkas Eddie Jordanas, teigdamas, jog britų chemijos koncernas „Ineos“ nori nupirkti gamyklinę „Mercedes“ komandą. Taip pat buvo skelbtas ir Toto Wolffo atsakymas, kuris teigė, kad „Daimler“ kompanija neturi planų parduoti „Mercedes AMG“ komandos.

Tačiau buvęs „Jordan“ komandos įkūrėjas bei vadovas ir toliau tvirtina, kad jo informacija apie tai yra patikima. Neseniai 72 metų E. Jordanas dalyvavo olandų kanalo „Ziggo Sport“ laidoje ir pokalbyje su juo buvęs F-1 pilotas Robertas Doornbosas uždavė tokio pobūdžio klausimą: „Ar didelė tikimybė, jog Toto Wolffas pratęs su „Mercedes“ sutartį kitiems metams, ar jis pereis į „Aston Martin“ komandą, priklausančią Lawrence Strollui?“

„Tokia tikimybė yra, - atsakė E. Jordanas. - Bet viena, kuo aš esu tikrai įsitikinęs, tai tai, kad „Ineos“ tikrai nupirks „Mercedes“ ekipą. Toto yra fenomenaliai sėkmingas vadybininkas. Bet atėjo laikas, kai jis turi pasitraukti. Jis jau laimėjo viską, kas įmanoma „Formuėje-1“. Jis taip pat sukūrė mitą aplink Lewisą Hamiltoną ir šią komandą.

Reikia prisiminti, kad gyvenime būna labai gerų momentų ir ne visai gerų laikotarpių. Ir dabar Toto atėjo pats tinkamiausias metas pasitraukti. Jei aš būčiau jo patarėju, tai paakyčiau jam: „Toto, traukis iš šios komandos, prašau. Pasiimk pinigus, kuriuos tau dabar siūlo. Vėliau tai padaryti bus sudėtingiau“.

Belieka tik pridurti, kas Eddie Jordano prognozės, kad ir kokios drąsios jos bebūtų, dažniausiai išsipildydavo...


Komentarai (3)
TomTom
IP: 089c815 | 09/21 10:31 Atsakyti
Saturno žiedai sukasi į tą pačią pusę kaip ir pats Saturnas. Kadangi sužinojom, tai į Edžio paistalus galim ir nekreipt dėmesio :)
Hat
IP: 2b3ae48 | 09/20 21:04 Atsakyti
Nusirita iki pletku...Jau geriau ir svarbiau suzinoti i kuria puse sukasi Saturno ziedai...
don Pedro
IP: 8e31bd5 | 09/20 13:22 Atsakyti
visko dar nelaimejo. dar reikia metus ar du pavaryti, kad istrinti is rekordu irasu Ferrari.
×

TOP naujienos