E. Oconas: dabartinėje padėtyje reikia kantrybės (1)

E. Oconas: dabartinėje padėtyje reikia kantrybės
logo Kovo 02 d. 12:30, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Bahreino GP kvalifikacija „Alpine“ komandai virto tikru košmaru. Ekipai atstovaujantys prancūzai Estebanas Oconas ir Pierre‘as Gasly užėmė atitinkamai 19 ir 20 vietą, tad lenktynėse kartu startuos iš paskutinės eilės.

Realu, kad panaši situacija gali klostytis pirmuosius penkis ar šešis šio sezono GP. „Alpine“ per maždaug tokį laikotarpį ketina persitvarkyti savo bazinę konstrukciją, tačiau bent sezono pradžioje sportininkai greičiausiai turės tenkintis itin kukliais rezultatais.

Apie tai, kad šiame etape komandai yra labai svarbi kantrybė, po kvalifikacijos prakalbo E. Oconas.

„Žinoma, kad dabartinėje padėtyje labai svarbi kantrybė. Natūralu, kad niekam nepatinka būti gale. Tokioje padėtyje labai svarbu išlikti vieningiems, bandyti galvą laikyti aukštai ir judėti į priekį.

Ši komanda dar prieš kelerius metus sukūrė automobilį, kuris galėjo laimėti. Tos idėjos buvo kuriamos toje pačioje vietoje, kaip ir dabar. Taigi, mes tikrai galime pakartoti visus šiuos dalykus. Ir aš tikiu, kad komanda žengs žingsnį į priekį.

Mūsų sporte svarbi yra kiekviena smulkmena. Jeigu būsime vieningi, viską darysime sėkmingai, galime pagerinti savo rezultatą keliomis dešimtosiomis. Pagrindinėse lenktynėse pamatysime tikrąjį savo pajėgumą. Pamatysime kaip atrodome ilgame važiavime. Manau, kad tikrai galėtume būti arčiau namų“, - kalbėjo E. Oconas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
JOX
IP: 0067796 | 03/02 15:12 Atsakyti
Tikrai keista matyti juos gale,net gaila:(
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983