E. Oconas: nenoriu dėl nieko gailėtis

E. Oconas: nenoriu dėl nieko gailėtis
logo Kovo 26 d. 09:41, Renault Sport

2020 metais Estebanas Oconas sugrįžtą į „Formulę-1“ po metų pertraukos ir tikisi savo karjerą praleisti taip, jog ją užbaigus, nereikėtų dėl nieko gailėtis...

Estebanas Oconas: „Lenktynininkas niekada negali būti 100 proc. įsitikinęs, kad jis gaus vietą „Formulėje-1“. Apgailestavimas – blogiausia, kas gali būti mūsų gyvenime, todėl aš turiu būti įsitikinęs, kad užbaigęs karjerą, dėl nieko nesigailėsiu.

Aš visada norėjau pilotuoti pačias geriausias pasaulyje mašinas ir „Formulėje-1“ – iš tiesų pačios geriausios mašinos – tai pagrindinė priežastis, kodėl aš čia esu. Man paprasčiausiai patinka lenktynės.

Aš lenktynėmis susidomėjau būdamas ketverių su puse metų ir iki šiol prisimenu kiekvieną tos dienos minutę, kai pirmą kartą atsisėdau prie karto vairo. Aš iš karto pajutau aistrą, kuri mane lydi iki šios dienos.

Šaunu, kai pavyksta atsiplėšti nuo varžovo. Aš visada stengiuosi pergudrauti, veikti protingiau – labai malonu, kai tai pavyksta. Anksčiau aš tapdavau čempionu dėl savo stabilių rezultatų, bet yra prisimenami tik tie, kurie nugali“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas