E. Oconas: pirmą kartą lenktyniausiu su pasaulio čempionu

E. Oconas: pirmą kartą lenktyniausiu su pasaulio čempionu
logo 2020 Gruodžio 26 d. 09:21, Renault Sport

2021 metais Estebano Ocono partneriu „Alpine“ komandoje bus „Formulės-1“ dukart pasaulio čempionas Fernando Alonso, kuris sugrįžta į pasaulio čempionatą po dviejų metų pertraukos. Estebanas tikisi, kad Alonso patirtis padės jų komandai žengti kitą žingsnį į priekį.

Estebanas Oconas: „Manau, kad bus įdomu kovoti su Fernando. Man pirmą kartą teks lenktyniauti vienoje komandoje su pasaulio čempionu. Įdomu, ką jis sugebės duoti komandai, kurios sudėtyje jis anksčiau nugalėdavo.

Fernando atneš savąją patirtį, kuris padės mūsų ekipai vystytis. Tikiuosi, jis duos naują impulsą, dėl kurio „Alpine“ galės rodyti aukštus rezultatus kitais metais“.

2019 metais Estebanas Oconas buvo atsarginiu „Mercedes“ lenktynininku ir galėjo daug ko išmokti iš čempiono Lewiso Hamiltono: „Man tiek metais buvo sudėtingi, kadangi aš nedalyvavau lenktynėse. Tačiau tas sezonas buvo naudingas mokymosi prasme, nes pamačiau kaip dirba čempionate dominuojanti komanda.

Turėjau galimybę stebėti iš arti Lewiso Hamiltono ir Valtteri Botto darbą. Mačiau, kaip komanda veikia vienoje ar kitoje situacijoje. Manau, kad daugelis pilotų norėtų pabuvoti mano vietoje“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas