E. Oconas: situacija susiklostė ne mūsų naudai

E. Oconas: situacija susiklostė ne mūsų naudai
logo 2018 Balandžio 15 d. 13:36, Force India

Kinijoje „Force India“ komandai nepavyko uždirbti taškų. Estebanas Oconas lenktynes užbaigė 11-toje, o Sergio Perezas – 12 vietoje.

Estebanas Oconas: Mes buvome arti to, kad uždirbtumėme taškų, tačiau incidentai lenktynėse suvaidino neigiamą vaidmenį. Startas buvo karštakošiškas, aš praradau laiką ir negalėjau atsikovoti pozicijų. O pirmo sustojimo, regis mūsų strategija su dviem sustojimais ėmė save lyg ir pateisinti, mes pretendavome į vietas pirmame dešimtuke, bet išvažiavo saugos automobilis ir viską sugriovė. Vėliau aš bandžiau atakuoti iki pat finišo, bet įsirėmiau į Romainą Grosjeaną, kuris gynėsi ne visai korektiškai. Visa tai sutrukdė man aplenkti Keviną Magnusseną ir uždirbti tašką. Eilinėse lenktynėse situacija susiklostė ne mūsų naudai, bet galvokime apie pozityvą – šiandien mes turėjome pakankamai konkurencingą tempą“.

Sergio Perezas: „Lenktynės man buvo sugadintos jau pirmame rate, kai starto įkarštyje aš panirau į nemalonumus: išvažiuojant iš ketvirto posūkio mane išstūmė viena iš „Renault“ mašinų, dėl to aš praradau keletą vietų. Aš atsidūriau gale su kur kas lėtesnėmis padangomis, todėl nieko padaryti negalėjau. Vėliau pavyko prisikasti iki prizinio dešimtuko, dėl strategijos aš gavau šansą pavyti ir aplenkti Magnusseną, bet laiko neužteko.

Beje, reikia galvoti apie teigiamus momentus. Mes palaipsniui artėjame prie varžovų, šeštadienį ir sekmadienį mes pasiekėme pažangos – esu įsitikinęs, kad sugrįžus į Europą rezultatai ryškiai pagerės.

Bobas Fernley, komandos vadovo pavaduotojas: „Sudėtingas pirmas ratas stipriai mus atmetė atgal. Nežiūrint į greičio pranašumą, mes įstrigome bolidų grūstyje ir buvome priversti anksčiau laiko atlikti sustojimą, kad galėtumėme apžaisti varžovus priekyje. Sergio ir Estebanas naudojo dviejų sustojimų taktiką, pasitraukus saugos automobiliui, bandė sugrįžti į pirmąjį dešimtuką, bet laiko jiems neužteko.

Šiandien faktorių sutapimas sulošė prieš mus. Antra vertus, mašinos greitis sėja optimizmą prieš lenktynes Baku.

Komentarai (0)


×