E. Oconas: visada palaikiau stiprius ryšius su „Mercedes“ (2)

E. Oconas: visada palaikiau stiprius ryšius su „Mercedes“
logo Vasario 08 d. 11:34, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Po to, kai paaiškėjo, jog nuo kitų metų Lewisas Hamiltonas iš „Mercedes“ kelsis į „Ferrari“, kone kasdien spėliojama kas galėtų užimti dabartinę brito poziciją. Įvairiuose ganduose, kaip potencialus kandidatas, buvo įvardijamas „Alpine“ pilotas Estebanas Oconas. Pats prancūzas tvirtina, jog su „Mercedes“ palaiko stiprius ryšius.

„Visada palaikiau stiprius ryšius su „Mercedes“. Aš buvau jų atsarginis lenktynininkas ir iš to yra likęs ryšys. Taigi, kas bus toliau pamatysime, tačiau galiu pasakyti, kad šiuo metu aš atsidavęs dabartinei komandai, tai yra „Alpine“.

Kaip visada turiu tiesiog gerai dirbti trasoje. Kadangi šiame sporte kiekvienas sezonas yra lemiamas. Jokio skirtumo ar turi sutartį, ar ne. Jei nepateisinsi lūkesčių, tuomet gali būti pašalintas. Taip jau yra. Jei važiuosi gerai, visuomet bus kalbų, kad gali kažkur pereiti, kad kažką domini. Jeigu apie tave kalba, vadinasi, kad trasoje sekasi gerai.

Kalbant apie Lewiso žingsnį, manau, kad tai nustebino visus. Niekas žiemą nesitikėjo nieko panašaus, kadangi įprastai tai būna ramus laikas. Visgi, šita žiema tikrai nebuvo panaši į ramią.

Šnekant apie mūsų komandą, labai gerai, kad turime tęstinumą. Kai tęsi darbą su tais pačiais žmonėmis, galima rūpintis detalėmis, smulkmenomis. Kai ateina nauji žmonės, daug ką mokytis reikia iš naujo“, - kalbėjo E. Oconas.Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
pavesis
IP: 8b2353b | 02/08 13:02 Atsakyti
Šarhano draugai pradeda lysti iš krūmų
don Pedro
IP: d73e9b2 | 02/08 17:42 Atsakyti
stiprius ryšius ir LH su Mersais palaikė...
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. booraz 0
2. Aurimas8908 0
3. molinis_e 0
4. Aušrius Kučinskas 0
5. tukas21 0