Eifelio GP: įdomioji statistika (2)

Eifelio GP: įdomioji statistika
logo Spalio 13 d. 10:51, Racing Point

Keletas įdomių statistikos faktų po Eifelio GP etapo...

Kvalifikacija

Laimėjęs kvalifikaciją Niurburgringe, Valtteri Bottas iškovojo 3 „pole“ sezone ir 14-tą karjeroje.

Lewisas Hamiltonas kvalifikavosi antras - aštuntą kartą šiais metais ir 72-tą istorijoje „Mercedes“ sportininkai užėmė visą pirmąją starto juostą. Tai buvo 400-tasis startas iš pirmos juostos komandoms su „Mercedes“ motorais.

Charlesas Leclercas kvalifikavosi ketvirtas, pakartodamas savo geriausią rezultatą šiame sezone.

Danielis Ricciardo kvalifikavosi šeštas - toje pačioje pozicijoje, kurioje jis buvo per kvalifikaciją Niurburgringe 2013 metais, kai jis lenktyniavo „Toro Rosso“ komandoje.

Devintoji Sergio Perezo vieta - blogiausias jo rezultatas šiame sezone, jei turėsime galvoje rezultatus ant sausos trasos.

Tik dvejose komandose po 11-kos etapų lieka triuškinantis rezultatas kvalifikacijose. Su 11:0 rezultatu „Red Bull“ komandoje Maxas Verstappenas pirmauja prieš Alexą Alboną, o „Williams“ -George‘as Russellas triuškina Nicholas‘ą Latifi.

Lenktynės

Laimėjęs lenktynes Eifelyje, Lewisas Hamiltonas iškovojo 91-ą pergalę karjeroje, pakartodamas Michaelio Schumacherio absoliutų rekordą pagal pergalių skaičių. Lewisui tam prireikė 260 startų, o Michaeliui - 246.

Eifelio GP - 26-tas etapas su unikaliu pavadinimu, kurį laimėjo Hamiltonas - jis yra lyderis reitinge pagal šÄ¯ rodiklį. Pergalė Vokietijoje - 70-toji Hamiltonui „Mercedes“ sudėtyje.

Niurburgringe Hamiltonas pirmavo dešimtose varžybose paeiliui. Iki rekordo dar toli - geriausia serija taip pat priklauso taip pat Hamiltonui, kuris pirmavo 18-koje lenktynių paeiliui nuo Vengrijos’14 iki Didžiosios Britanijos’15.


Komentarai (2)
annizizi
IP: 7d46931 | 10/13 12:59 Atsakyti
Paskutinį kartą Niurburgringe F-1 vyko 2013 metais. Šiais metais dalyvavo 8 pilotai, kurie lenktyniavo ir 2013 metais, bet tik Hamiltonas nepakeitė komandos.

Ne tik Danielis Ricciardo startavo 6, kaip ir 2013 m., bet ir Williams kvalifikavosi tose pačiose vietose - 17,18.

Pirmame finišavusių 10-tuke buvo net DEVYNIŲ skirtingų komandų bolidai!

Geriausių ratų įveikimo statistikoje dar įdomiau: pirmos devynios vietos skirtingų komandų atstovai.

Iš lenktynių pasitraukus Bottui ir Norrisui, Hamiltonas liko vienintelis pilotas šiemet pasiekęs finišą visuose etapuose.
ddt
IP: 21ec4ad | 10/13 11:43 Atsakyti
Neblogai, gerbiamieji žurnalistai. Išeina, kad Raikkoneno 8555 km yra daugiau nei Ricciardo 50000. Negali sakyti, čia dar vienas įdomus Eifelio statistinis rodiklis :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas