Ekspertų nuomonės dėl L. Sargeanto išsiskyrė (2)

Ekspertų nuomonės dėl L. Sargeanto išsiskyrė
logo 2023 Gruodžio 04 d. 17:05, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Naujiena apie tai, kad „Williams“ komanda pratęsė kontraktą su Loganu Sargeantu yra iš tos srities, kai tai buvo galima nuspėti iš anksto. Komanda stengėsi viešai nekritikuoti amerikiečių sportininko, duodama jam laiko iki pat sezono pabaigos ir mano, kad Loganas pasiekė šiokios-tokios pažangos. Bet su tuo sutinka ne visi.

Pavyzdžiui, leidinio „The Race“ ekspertų nuomonės išsiskyrė – tarkime, Marko Hugheso „Williams“ sprendimas visai nestebina, tuo tarpu Garry Andersonas, buvęs „Formulės-1“ bolidų konstruktorius galvoja, kad rinkoje yra kur kas perspektyvesnių kandidatų nei Sargeantas.

Markas Hughesas: „Sargeantas važiavo nelabai įtikinamai, kad komanda pratęstų su juo kontraktą negalvodama. Bet kartu jis nėra toks blogas, kad reikėtų skubiai jam ieškoti pamainos.

Maždaug prieš metus tuo pačiu laiko rinkoje atsirado visas derlius talentingų sportininkų, bet jie kol kas nepasirengę „Formulei-1“. Vadinasi, jei keisti Sargeantą jau dabar, tai su kuo nors reikėtų pasirašinėti trumpalaikį kontraktą – tai kodėl neduoti Loganui galimybės vystysi jo patirtį, gautą 2023 metais?

Jis periodiškai teikdavo vilčių, o dabar užduotis yra ta, kad jam reikėtų surinkti į vieną visumą teigiamus momentus, kad antrą sezoną „Formulėje-1“ pasirodyti kur kas stabiliau. Todėl „Williams“ sprendimas manęs visai nestebina“.

Garry Andersonas: „ Vienareikšmiška, kad sprendimas pratęsti su Sargeantu kontraktą visiškai nesusijęs su tuo, kad amerikietis yra to nusipelnęs. Pradėkime nuo to, kad jis nėra pakankamai greitas, nepakankamai stabilus lenktynininkas, o jo avarijos komandai kainuoja labai brangiai.

Bet problema ne tik ta – dėl jo komanda prarado labai daug laiko. Kai „Williams“ žmonės užsiima detalių gamyba atsargai papildyti, kuri buvo sunaudota Sargeanto sudaužytų mašinų remontui, jie negali dirbti kurdami naujus modernizuotus bolido elementus.

Gali būti, kad kitais metais jis tik laikinai užims vietą komandoje, kol „Williams“ sistema kadrų atrankai nepasiūlys kokio nors kito sportininko. Esu įsitikinęs, kad jau dabar yra kiti kandidatai, labiau perspektyvūs.

Beje, jis yra vienintelis amerikietis tarp F-1 lenktynininkų, todėl šis sprendimas galėjo būti priimtas stipriai remiant „Liberty Media“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Klepsidra
IP: 1233286 | 12/05 11:20 Atsakyti
summary paprasta: neparode nieko, del ko turejo likti
tech
IP: 1c08138 | 12/05 12:21 Atsakyti
nejaugi US nera perspspektyviu pilotu, jeigu jau kalbant apie tai, kad Liberty imasi prastumti US pilota? sitas gi visiskas klounas, ne tik sausai gaunantis nuo eilinio piloto kaip ALbonas, bet neturintis nei stabilumo, + dauzantis blolidus.sakyciau labai " gera" reklama amerikieciams. kaip beja ir Haas
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Kęstutis Šimkus 263
2. mantioras 250
3. skripas 249
4. Giriby 243
5. bbd-336 237