Emocijas valdyti norintis Y. Tsunoda: noriu pasikeisti (2)

Emocijas valdyti norintis Y. Tsunoda: noriu pasikeisti
logo Balandžio 02 d. 08:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

 „Visa Cash App RB“ sportininkas Yuki Tsunoda yra užsitarnavęs bene emocingiausio čempionato lenktynininko vardą. Japonas dažnai emocingai reiškia mintis per komandos radiją, tačiau pats pripažįsta, jog stengiasi daugiau dėmesio skirti savikontrolei.

„Esu labai patenkintas kaip pavyko susitvarkyti su emocijomis Saudo Arabijoje. Jeigu būčiau kažką pasakęs ir ten, sakyčiau, kad tai yra man įprastas dalykas. Tačiau aš noriu save pakeisti. Džiaugiuosi, kad man pavyko susivaldyti ir šÄ¯ tą sau įrodyti. Aš žengiau pirmą žingsnį.

Tuo pačiu turiu pripažinti, kad tvardyti emocijas nėra lengva. Nors ir nesinaudojau komandos radiju, vis tiek buvau tarytum liežuvį praradęs velnias. Nežinojau, kad nesinaudojimas komandos radiju pareikalaus tiek energijos. Esu tikras, kad reikės daug laiko, kad priprasčiau tvardyti savo emocijas. Tačiau man pavyko tą padaryti pirmą kartą ir tikiuosi, kad sugebėsiu tai paversti tendencija“, - kalbėjo Y. Tsunoda.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
A
IP: 4bf30c2 | 04/02 08:34 Atsakyti
Jam tik 23 metai. Vyresnė chebra čia komentaruose ar prie vairo gatvėj daugiau nesąmonių daro ir šūkauja. O F1 adrenalinas ir noras laimėti. Geriau rėki sporte nei gatvėje.
Bolid
IP: 5c573d5 | 04/02 14:55 Atsakyti
Kai tik pajungia Yuki radiją, tai iš karto aišku kas mūsų laukia. 🤣🤣😅
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983