Europos GP: penktadienio treniruotės Nr. 1

logo 2008 Rugpjūčio 22 d. 13:14, GEPA pictures
Pirmosiose Europos GP penktadienio treniruotėse visiškai naujoje Valensijos trasoje Ispanijoje visus nustebino „Toro Rosso“ pilotas Sebastianas Vettelis, pasiekęs patį geriausią rezultatą šiame važiavime.
Jaunasis vokietis žiedo miesto gatvėmis ratą įveikė per 1 min. 40,496 sek., važiuodamas vidutiniu 194,873 km/val. greičiu.
Antrąją vietą treniruotėse užėmė „Ferrari“ lenktynininkas Felipe Massa, važiavimo nugalėtojui nusileidęs 0,158 sek. Lewisas Hamiltonas ir Heikki Kovalainenas iš „McLaren“ užėmė atitinkamai trečiąją ir penktąją vietas.
Puikią „Toro Rosso“ komandos formą pademonstravo ir kitas šios ekipos pilotas Sebastienas Bourdais, treniruotėse pasiekęs ketvirtąjį rezultatą.
„Ferrari“ atstovas Kimi Raikkonenas pirmajame važiavime liko septintas.
Lenktynininkai treniruotes praleido mokindamiesi trasą, kuri iš pradžių buvo itin dulkėta. Rato įveikimo laikai per pusantros valandos krito net 9 sek. ir manoma, kad po pietų sportininkai važiuos dar greičiau.
Važiuodami sau neįprastoje trasoje, sportininkai neišvengė klaidų. Tiesa, smūgiu į barjerus baigėsi tik viena iš jų – pačioje treniruočių pabaigoje taip pasižymėjo veteranas Davidas Coulthardas iš „Red Bull“.