Europos GP: penktadienio treniruotės Nr. 1 (14)

Europos GP: penktadienio treniruotės Nr. 1
logo 2010 Birželio 25 d. 12:38, Bridgestone Motorsports
Pirmosiose Europos GP etapo Valensijoje (Ispanija) treniruotėse geriausią rato įveikimo laiką pasiekė „Mercedes“ lenktynininkas Nico Rosbergas.
Už vokiečio rezultatų lentelėje išsirikiavo poros dešimtųjų laiko intervale tilpę abu „McLaren“ pilotai: Lewisas Hamiltonas ir Jensonas Buttonas. Be jų mažiau nei sekunde nuo lyderio atsiliko tik Robertas Kubica iš „Renault“.
Pažymėtina, kad N. Rosbergas geriausią rezultatą pasiekė tuomet, kai važiavo naudodamas galinį sparną neutralizuojančią ortakio sistemą.
Treniruotėse intensyviai atnaujintą bolidą mėgino „Ferrari“ komanda. Ant automobilių buvo sumontuoti karščio indikatoriai, taip stebint žemiau sumontuotų išmetamųjų vamzdžių poveikį.
Laisvuosius važiavimus pradžioje teko trumpam nutraukti po to, kai nuo Bruno Sennos vairuojamo HRT bolido nukrito vienas galinio vaizdo veidrodėlių. Ant trasos atsidūrusią dalį greitai pervažiavo „Toro Rosso“ pilotas Sebastienas Buemi.
HRT atstovams netrūko ir kitokių problemų. Abu jie nuvažiavo palyginti mažai ratų dėl varančiojo veleno bei pavarų dėžės gedimų.
Treniruotėse dalyvavo du bandytojai – vieną „Force India“ vietoje Adriano Sutilo vairavo Paulis di Resta, vieną HRT – Christianas Klienas vietoje Karuno Chandhoko.


Komentarai (14)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
žiūrovas f-1
| 06/25 14:42 Atsakyti
Prabudo is gilaus miego Rosbergas ir vel suvaziavo puikiai. "McLaren" geri rezultatai. Kubica saunuolis, galetu taip puikiai ir per race varyt, abu su Masa isiterpe tarp favoritu. Kaip cia buvo kad Alonso blogesnis rezas nei Massos? di Resta aplenke ir Kobayashi, ir Alguersuari, ir Kovolainena, ir Glocka, ir Truli. Saunuolis. Nu Klienas galejo aplenkt ne 1, o bent 3.
C.j
| 06/25 14:06 Atsakyti
Ferrari savo pranešime užsiminė, jog ši treniruotė buvo skirta pagrinde surinkti datą iš atnaujinimų, sužinot ar viskas gerai veikia. Reiks laukti šeštadienio norint pamatyti tikrąjį komandų potencialą.
Admiral
| 06/25 14:03 Atsakyti
Na Ferrari ir RedBull savo stiliuje - per treniruotes greicio tikrojo nedemonstruoja, matyt teks palaukti lenktyniu kad pamatyt ka abi komandos istikro sugeba.
bried1s
| 06/25 13:46 Atsakyti
Grįžta treniruočių karalius į savo vietą :D Go King Rosberg :D
Jekyll
| 06/25 13:38 Atsakyti
Iškart matos, kad raudoni smarkiai pagreitėję.
PR
| 06/25 13:27 Atsakyti
Indikatoriai ne karščio, o temperatūros.
narutas
| 06/25 13:20 Atsakyti
O kut ferrarių greitis. :(
red_ferrari
| 06/25 13:12 Atsakyti
rosbergas pirmas? Kazkas naujo
Lewis.H
| 06/25 12:58 Atsakyti
Na McLarenai ir cia atrodo gerai ir be naujoviu saunu,zesim kap toliau:)
VipVip
| 06/25 12:56 Atsakyti
Hamiltonasss>>>zinai, vaziuojant pirma karta trasoje, 1 sek atsilikimas ne toks jau ir didelis.
×

TOP naujienos