Extreme E. Antroje kvalifikacijoje greičiausia L. Hamiltono komanda (4)

Extreme E. Antroje kvalifikacijoje greičiausia L. Hamiltono komanda
logo Balandžio 03 d. 16:33, Extreme E

Šiandien Saudo Arabijoje įvykusioje antroje „Extreme E“ čempionato kvalifikacijoje geriausią rezultatą užfiksavo Lewiso Hamiltono komanda ir jos sportininkų duetas - Sebastienas Loebas ir Cristina Gutierrez.

Ekipa pirmoje kvalifikacijoje liko antroje vietoje, nusileidusi tik Nico Rosbergo komandos duetui Molly Taylor ir Johanui Kristofferssonui. Pastarieji buvo greičiausi ir antroje kvalifikacijoje, bet už viršytą greitį pilotų apsikeitimo zonoje gavo baudą ir prarado dvi pozicijas.

Susumavus abiejų važiavimų rezultatus, geriausiai pasirodė X44 komanda su S. Loebu ir C. Gutierrez. Pastarieji 41 sek. pranoko antroje vietoje likusį ispanišką duetą - Carlosą Sainzą ir Laią Sanz.

Tuo tarpu trečioje vietoje liko, bet į pusfinalio važiavimus pateko „Rosberg“ komandos lenktynininkai M. Taylor ir J. Kristofferssonas.

„PašÄ—lusiose lenktynėse“ rytoj dalyvaus ketvirtą, penktą bei šeštą vietas kvalifikacijoje užėmusios komandos: „Andretti“, „Hispania Suiza“ ir JBXE. Pastaroji, kurios visureigį pilotuoja F-1 čempionas Jensonas Buttonas, antros kvalifikacijos metu gavo net trijų minučių laiko baudą. Ekipa buvo nubausta už greičio viršijimą pilotų apsikeitimo zonoje.

Problemos toliau persekioja „Ganassi“ komandą. Patyrusi avariją vakar vykusio apšilimo metu, pirmoje kvalifikacijoje ekipa susidÅ«rė su vairo stiprintuvo gedimu. Dėl dar vieno technikos gedimo komanda net nestartavo antroje kvalifikacijoje.

Paskutiniuose šios dienos važiavimuose nedalyvavo pirmoje kvalifikacijoje avariją patyrusi „ABT Cupra“ komanda. O „Veloce“ ekipa nusprendė pasitraukti iš pirmojo etapo, nes pirmos kvalifikacijos metu į avariją patekus Stephane‘ui Sarrazinui, elektra varomas visureigis buvo apgadintas nepataisomai.

Rytoj vyksiantys važiavimai, „PašÄ—lusios lenktynės“, pusfinaliai ir finalas, prasidės atitinkamai 09:00 val. ir 13:00 val. Lietuvos laiku.

Rezultatai po dviejų važiavimų:

  1. X44 21:55.998s
  2. „ACCIONA Sainz“ +41.097s
  3. „Rosberg X Racing“ +50.825s
  4. „Andretti United“ +1:08.536s
  5. „Hispano Suiza“ +3:14.734s
  6. JBXE +4:54.880s
  7. „Chip Ganassi Racing“ +2 ratai
  8. „ABT Cupra“ +3 ratai
  9. „Veloce Racing“


Komentarai (4)
D.H.
IP: 89781b3 | 04/04 00:37 Atsakyti
RB
IP: 43f7538 | 04/04 00:19 Atsakyti
gal kas zino per kur rodys?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas