Extreme E. Grenlandijoje pirmąją pergalę iškovojo „Andretti“ komanda

Extreme E. Grenlandijoje pirmąją pergalę iškovojo „Andretti“ komanda
logo Rugpjūčio 29 d. 19:45, Extreme E

Grenlandijoje surengtose „Extreme E“ lenktynėse pirmąją pergalę sezone iškovojo „Andretti“ sportininkai Catie Munnings ir Timmy Hansenas.

Priešingai nei pirmuose dvejuose etapuose, finale startavo penki automobiliai, o įveikus pirmąjį posūkį į priekį įsiveržė X44 atstovas Sebastienas Loebas. Prancūzas naudojosi tuo, jog už jo vyko atkakli kova dėl pozicijų ir didino persvarą. Pasiekus sportininkų apsikeitimo vietą, S. Loebo persvara prieš artimiausią varžovą siekė 15 sek., bet tada paaiškėjo, kad prancūzas pradūrė vieną iš galinių ratų, kurį reikėjo pakeisti.

Visiems sportininkams apsikeitus vietomis, į pirmą vietą pakilo „Andretti“ sportininkas Timmy Hansenas, tuo tarpu L. Hamiltono X44 komanda atsidūrė rikiuotės gale.

T. Hansenas bandė išsilaikyti priekyje ir nepraleisti į priekį jį pavijusio N. Rosbergo komandos atstovo Johano Kristofferssono. Pastarasis, bandydamas aplenkti varžovą, atliko turbūt didžiausią šuolį šį savaitgalį. Bet visureigiui nusileidus ant žemės, po kelių sekundžių jis sustojo. Taip baigėsi „Rosbergo“ komandos kova dėl pirmos vietos. Tuo tarpu sėkmingai finišą pasiekęs T. Hansenas džiaugėsi iškovota pirma pergale sezone.

N. Rosbergo komandos nesėkme pasinaudojusi J. Buttono komanda iškovojo antrą vietą. Pastaroji į finalą pateko po pergalės „Pašėlusiose varžybose“, kur finišuoti pirmiems nesutrukdė net ir 30 sek. bauda.

Ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio užlipo ispanų komanda su Carlosu Sainzu priešakyje.

N. Rosbergo komanda pasiekė finišą paskutinė, penkta. Bet nepaisant pralaimėjimo finale, išlieka čempionato lyderė.

Rezultatai


Komentarai (0)
×

TOP naujienos