Extreme-E. J. Buttoną JBXE komandoje keičia K. Hansenas

Extreme-E. J. Buttoną JBXE komandoje keičia K. Hansenas
logo 2021 Gegužės 21 d. 21:16, Extreme E

JBXE komanda šiandien oficialiai paskelbė, kad ekipos savininkas ir lenktynininkas Jensonas Buttonas nedalyvaus kitame „Extreme-E“ etape, Senegale. Jį pakeis ralio-kroso atstovas Kevinas Hansenas.

Kaip skelbiama komandos pranešime, J. Buttonas artimiausiu metu skirs daugiau dėmesio ekipos vadovo rolei. Tiesa, sugrįš prie elektra varomo visureigio vairo trečiame etape, kuris vyks Grenlandijoje.

„Džiaugiuosi galėdamas pranešti, kad Kevinui Hansenui bus suteikta galimybė atstovauti mūsų komandai kitame etape, Senegale. Pačiam tenka nešioti dvi kepures - esu ne tik lenktynininkas, bet ir komandos savininkas. Būtent būdamas pastarojoje rolėje, negalėjau nepasinaudoti proga suteikti Kevinui galimybę atstovauti mūsų komandai. Jis įdomus lenktynininkas, tad su nekantrumu laukiu kito etapo Senegale, kur galėsiu pamatyti kaip jam seksis. O pats prie automobilio vairo sugrįšiu Grenlandijoje“, - teigė J. Buttonas.

Britas kartu su kita komandos lenktynininke Mikaela Ahlin-Kottulinsky pirmą kartą „Extreme-E“ surengtose lenktynėse Saudo Arabijoje užėmė šeštą vietą.

K. Hansenui, debiutuosiančiam „Extreme-E“ čempionate, teks varžytis su savo broliu Timmy Hansenu, kuris kartu su Catie Munnings gina „Andretti United“ ekipos garbę.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794