Extreme-E. L. Hamiltono komanda išlieka greičiausia Senegale

Extreme-E. L. Hamiltono komanda išlieka greičiausia Senegale
logo 2021 Gegužės 29 d. 22:15, Extreme-E

Tiek pirmoje, tiek antroje Senegale surengtoje „Extreme-E“ kvalifikacijoje geriausią rezultatą užfiksavo Lewiso Hamiltono komanda.

Cristina Gutierrez ir Sebastienas Loebas trasą įveikė per 10 min. 57,567 sek. Vienintelis duetas, kuriam pavyko distanciją įveikti greičiau nei per 11 minučių.

L. Hamiltono ekipa antroje kvalifikacijoje 10,1 sek. pranoko šį savaitgalį gerą formą demonstruojančią „Abt Cupra“ komandą. Pastaroji pirmoje kvalifikacijoje liko ketvirta, o antroje finišavo antra. Tad susumavus abiejų važiavimų rezultatus dieną baigė trečioje vietoje ir pateko į pusfinalį.

Nico Rosbergo komanda po pirmosios kvalifikacijos buvo trečia. Bet po antrosios pakilo į antrą vietą bendroje rezultatų lentelėje. Tiesa, ekipai antrieji važiavimai galėjo baigtis itin nesėkmingai. Siekdama užfiksuoti kuo geresnį laiką, Molly Tayllor, kirtusi dešimtąjį laiko matavimo punktą, vos neapsivertė trasoje. Australei pavyko suvaldyti elektra varomą visureigį ir sėkmingai pasiekti finišą.

Jensono Buttono komanda abu kvalifikacinius važiavimus baigė ketvirtoje vietoje. Tuo tarpu „Veloce“ ekipa, Saudo Arabijoje baigusi pasirodymą net neįveikusi pirmos kvalifikacijos, liko penktoje vietoje.

Nepaisant to, jog antroje kvalifikacijoje užfiksavo tik aštuntą rezultatą, „Xite Energy“ pasinaudojo varžovų nesėkme ir bendroje rezultatų lentelėje liko šešta.

„Ganassi“ komanda demonstravo gerą tempą ir kėsinosi iš L. Hamiltono ekipos atimti pirmą vietą, bet susidūrė su technikos gedimu. Amerikiečių komandos lenktynininkas Kyle‘as LeDucas buvo 6,3 sek. greitesnis, bet tada dėl elektronikos gedimo visureigis sustojo trasoje. Sugebėjęs išspręsti problemą ir tęsti pasirodymą, sportininkas pasiekė finišą, bet dėl gedimo prarado apie keturias minutes. Gerą tempą demonstravusi abejuose važiavimuose, bet problemų su technika neišvengusi „Ganassi“ liko septintoje vietoje.

Panašiai diena susiklostė ir „Andretti United“ komandai. Turėjusi problemų pirmoje kvalifikacijoje, antroje užfiksavo penktą rezultatą, bet bendroje rezultatų lentelėje liko tik aštunta.

Nesėkmingai diena susiklostė ir „Acciona Sainz“ ekipai. Turėjusi problemų pirmoje kvalifikacijoje, ispanų komanda antroje kvalifikacijoje užfiksavo šeštą rezultatą. Bendroje rezultatų lentelėje Laios Sanz ir Carloso Sainzo duetas liko paskutinis - devintas.

„Ganassi“, „Andretti United“ ir „Acciona Sainz“ rytoj varžysis „Shoot Out“ varžybose.

L. Hamiltono, N. Rosbergo komandos ir „Abt Cupra“ dalyvaus pirmose pusfinalio lenktynėse. O J. Buttono ekipa, „Veloce“, ir „Xite Energy“ antrose. Po dvi stipriausias komandas pateks į finalą.

Rezultatai po dviejų kvalifikacinių važiavimųPrimename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794