Extreme E. Pasinaudojusi varžovų nesėkme, Sardinijoje trečią pergalę iškovojo RXR (2)

Extreme E. Pasinaudojusi varžovų nesėkme, Sardinijoje trečią pergalę iškovojo RXR
logo Spalio 24 d. 19:24, Extreme E

Pasinaudojusi varžovų nesėkme, trečią pergalę sezone Sardinijoje iškovojo čempionato lyderė RXR komanda bei jos lenktynininkai Johanas Kristofferssonas ir Molly Taylor.

Prieš finalą įvyko „Pašėlusios lenktynės“, kuriose triumfavo Jensono Buttono komanda, o „Veloce“ lenktynininkas Stephane‘as Sarrazinas nepataisomai sudaužė visureigį.

Finalines lenktynes geriausiai pradėjo „Ganassi“ komanda, į pirmąjį laiko matavimo punktą atvažiavusi pirma ir už savęs palikusi kvalifikacijos nugalėtoją X44 ekipą. Tuo tarpu Jutta Kleinschmidt padarė klaidą ir po nesėkmingo starto atsidūrė paskutinėje vietoje.

X44 komanda toliau lieka neiškovojusi nė vienos pergalės. S. Loebui nespėjus įveikti pirmojo rato, lūžo priekinė automobilio pakaba. Panašus likimas ištiko ir lenktynių lyderę „Ganassi“, kuri pirmavo ir artimiausius varžovus vienu metu lenkė daugiau nei puse minutės.

Pasinaudojusi varžovų nesėkme, į pirmąją vietą pakilo RXR su J. Kristofferssonu priešakyje. Pastarasis sėkmingai pasiekė finišą ir iškovojo trečiąją pergalę sezone.

Kurį laiką N. Rosbergo komandai bandė priešintis „ABT Cupra“ ekipa. Prastai startavusi J. Kleinschmidt sugebėjo pavyti M. Taylor, bet iki sportininkų apsikeitimo punkto nespėjo jos aplenkti. Deja, bet į trasą sugrįžus Mattiasui Ekstromui, komandos visureigis liko be durų dešinėje pusėje. Sportininkas likusią distanciją įveikė atsargiai, bet sugebėjo iškovoti antrą vietą.

Ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio užlipo J. Buttono komanda. Nors pastaroji ir nepasiekė finišo, įveikusi didesnę distanciją nei varžovai, nuo kurių finale nusisuko sėkmė, iškovojo trečią vietą.


Komentarai (2)
TadasE
IP: 8ae0ce9 | 10/24 23:58 Atsakyti
Tai žinai, kai lekia laukais, po griovius ir trankosi į kupstus ar akmenis, tai ir luzta masinos. Cia tanko reikia, kad patikimumas geresnis butu tokiais keliais vaziuoti. Gerai, kad mažai ratų važiuoja, nes priešingu atveju visi subyrėtų ir lenkimų nekažką.
Rokas1 logo rėmėjas
IP: ee040a3 | 10/24 20:54 Atsakyti
Extreme E turi gerą koncepciją, bet dar reikia labai daug darbo, kad tai taptų dėmesio vertu čempionatu. Kai kuriose trasose lenkt neįmanoma ir lenktynės tampa procesija su 0 veiksmo. Mašinų patikimumas apverktinas - net tokias trumpas lenktynes atlaiko vos 2 mašinos. Ir tai atrodo normalus dalykas - kiekvienose lenktynėse po kelias mašinas sugenda/sulūžta. Tikiuosi kitam sezone situacija pagerės, nes potencialo yra per akis.
×

TOP naujienos