Extreme E. Pirmame „Extreme E“ etape triumfavo „Rosberg“ komanda (6)

Extreme E. Pirmame „Extreme E“ etape triumfavo „Rosberg“ komanda
logo Balandžio 04 d. 15:19, Extreme E

„Rosberg“ komandos lenktynininkų pora Johanas Kristofferssonas ir Molly Taylor triumfavo pirmą kartą „Extreme E“ surengtose lenktynėse, vykusiose Saudo Arabijoje.

Minėtasis dvejetas svarbiausiose šios dienos varžybose įveikė varžovus iš „Andretti United“ ir X44 komandų.

Tiek „Rosberg“, tiek X44 ekipos į finalą pateko pusfinalio lenktynėse iškovojusios pirmą ir antrą vietas. O „Andretti United“ turėjo varžytis „Pašėlusiose“ lenktynėse, kuriose finišavo pirma.

Finalines lenktynes sėkmingai pradėjo „Andretti United“ atstovas Timmy Hansenas, bet kaip ir pusfinalio varžybose, Johanas Kristofferssonas į priekį įsiveržė varžovus aplenkęs antrame trasos punkte.

„Rosberg“ komandos lenktynininkas didino persvarą ir prieš perleisdamas visureigį Molly Taylor, artimiausią varžovą, T. Hanseną, jau lenkė puse minutės, o S. Loebas atsilikinėjo minute.

Trasoje pasirodžiusi M. Taylor išsaugojo komandos draugo įgytą persvarą ir be didesnio vargo finišavo pirma, taip iškovodama pirmąją pergalę „Rosberg“ komandai.

Nuo nugalėtojų daugiau nei 20 sek. atsilikusi „Andretti United“ lenktynininkė Catie Munnings finišavo antra, o su vairo stiprintuvo gedimu susidūrę S. Loebas ir Cristina Gutierrez turėjo pasitenkinti trečia vieta.

Be incidento nepraėjo ir paskutinė varžybų diena. Lenktynėse, kuriose dėl paskutinių taškų varžėsi prasčiausiai kvalifikacijoje pasirodžiusios ekipos, „Ganassi“ atstovas Kyle‘as LeDucas trenkėsi į priekyje važiavusios „ABT Cupra“ pilotės Claudios Hurtgen automobilio galą ir taip užbaigė abiejų pasirodymą.

Antrasis „Extreme E“ čempionato etapas bus surengtas gegužės 29-30 d. Senegale, Dakare.


Komentarai (6)
aha
IP: c40a86f | 04/04 18:09 Atsakyti
apskritai čempionato mintis nebloga, bet pritariu, labai nežiūroviškas renginys, dulkės ir tiek, komentatorių entuziazmas negelbsti. Lenktyninkams gal ir smagu
DayZ
IP: 6c6d192 | 04/04 16:59 Atsakyti
Žiūrėjau ryte pusfinalius, tai toks įspudis, kad viskas paaiškėja pirmuose posūkiuose, tada dulkės ir toliau viskas aišku.
Montoya
IP: 1bbbeef | 04/04 16:58 Atsakyti
Kazkokia nesamone, lenktynes vyksta tik tiesiojoje iki pirmo posukio, po to antras ir trecias dulkese vaziuoja, nieko nemato, galu gale 10 minuciu lenktynese, antra vieta astilieka puse minutes, trecia vieta minute
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas