Extreme E. Sardinijoje įvykusiuose pusfinalio važiavimuose - RXR ir „Ganassi“ pergalės

Extreme E. Sardinijoje įvykusiuose pusfinalio važiavimuose - RXR ir „Ganassi“ pergalės
logo 2021 Spalio 24 d. 14:54, Alastair Staley / LAT Images

Šiandien Sardinijoje surengtuose pusfinalio važiavimuose pergales iškovojo Nico Rosbergo RXR ir „Ganassi“ komandos. Tuo tarpu kvalifikacijoje buvusi greičiausia X44 ekipa neįveikė nė vieno rato.

Drama įvyko iš karto po pirmojo pusfinalio lenktynių starto. „Andretti United“ sportininkas Timmy Hansenas neišvengė kontakto su greta startavusiu „Ganassi“ komandos automobiliu, o po akimirkos trenkėsi ir į Cristinos Gutierrez vairuojamą visureigį. Po kontakto su varžovu, sportininkė nesuvaldė automobilio ir atsidūrusi už trasos ribų trenkėsi į akmenį. Nepasiekusi net pirmojo laiko matavimo punkto, X44 baigė savo pasirodymą.

Toli nenuvažiavo ir „Andretti United“ visureigis. T. Hansenas sustojo trasoje taip ir neįveikęs nė vieno rato. Bet kadangi nuvažiavo toliau nei X44, „Andretti United“ ekipa buvo klasifikuota antroje vietoje. Tačiau vėliau teisėjai nusprendė, kad dėl sukeltos avarijos buvo kaltas būtent T. Hansenas, todėl „Andretti United“ ekipa buvo nustumta į trečią vietą ir į finalą nepateko.

„Ganassi“ komanda, pasinaudojusi varžovu nesėkme, atsargiai ir neskubėdama finišavo pirma ir pirmą kartą šių metų sezone varžysis finalo lenktynėse.

Antrose pusfinalio lenktynėse avarijų pavyko išvengti. Jas sėkmingai pradėjo RXR komanda su Johanu Kristofferssonu. Sportininkas po starto pakilo į pirmą vietą. Vėliau prie automobilio vairo sėdusi Molly Taylor išsaugojo lyderės poziciją ir finišo liniją kirto pirma.

Carlosas Sainzas po starto pasirinko kitą trajektoriją nei varžovai ir pakilo į antrą vietą. Bet ispanas susidūrė su technikos gedimu. „Acciona Sainz“ komanda lėtai, bet pasiekė finišą. Tiesa, liko trečioje vietoje.

Varžovų nesėkme pasinaudojo bei antroje finišavo „ABT Cupra“ komanda, taip pat lenktyniausianti finale.

Finalo lenktynės vyks šiandien. Transliacijos pradžia 17:00 val. Lietuvos laiku.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. booraz 0
2. Aurimas8908 0
3. molinis_e 0
4. Aušrius Kučinskas 0
5. tukas21 0