Extreme E. Sardinijoje niekas greičiu neprilygo X44 komandai

Extreme E. Sardinijoje niekas greičiu neprilygo X44 komandai
logo Spalio 23 d. 20:24, Alastair Staley / LAT Images

Antroje šiandien Sardinijoje surengtoje „Etxreme E“ kvalifikacijoje varžovus ir vėl greičiu pranoko Lewiso Hamiltono X44 komanda.

Pastarosios lenktynininkai  Cristina Gutierrez ir Sebastienas Loebas buvo greičiausi pirmoje kvalifikacijoje. Tempo jie nemažino ir antruose šios dienos važiavimuose. Trasoje pasirodę vieni iš pirmųjų, be didesnio vargo greičiu pranoko varžovus ir užėmė pirmą vietą.

Jei daugeliui pirma vieta buvo nepasiekiama, tai dėl kitų pozicijų vyko atkakli kova.

Neįveikę nė vieno rato pirmoje kvalifikacijoje, antruose važiavimuose „Ganassi“ komandos sportininkai Sara Price ir Kyle‘as LeDucas X44 ekipai nusileido 17 sek. ir liko antroje vietoje.

Ne itin sėkmingai pirmoji kvalifikacija susiklostė Nico Rosbergo RXR komandai, kurios lenktynininkė Molly Taylor apsivertė trasoje, bet sugebėjo pasiekti finišÄ…. Sėkmė akimirkai nuo ekipos buvo nusisukusi ir antruose važiavimuose. M. Taylor sėkmingai įveikė pirmąjį ratą, tuo tarpu Johanui Kristofferssonui dalį distancijos teko įveikti su pradurta padanga. Nepaisant to, komandai pavyko užfiksuoti trečią rezultatą.

Antroji kvalifikacija geriau susiklostė „Andretti United“ ekipai. Catie Munnings ir Timmy Hansenas tik puse sekundės atsiliko nuo RXR atstovų ir važiavimus baigė ketvirtoje vietoje.

Suktuko trasoje neišvengė „ABT Cupra“ lenktynininkas Mattias Ekstromas. Bet dėka gero Juttos Kleinschmidt pasirodymo, duetas užfiksavo penktą rezultatą.

Nesėkmingai antrieji kvalifikaciniai važiavimai susiklostė „Veloce“ komandai. Dėl lūžusio priekinio rato Stephane‘as Sarrazinas taip ir nepasiekė finišo.

Pusfinalio važiavimai prasidės sekmadienį 13:00 val. Lietuvos laiku.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas