Extreme E. Saudo Arabijoje paaiškėjo finalinių lenktynių dalyviai (3)

Extreme E. Saudo Arabijoje paaiškėjo finalinių lenktynių dalyviai
logo Balandžio 04 d. 11:31, Extreme E

Po šiandien įvykusių pusfinalio ir „Pašėlusių“ lenktynių, paaiškėjo kas Saudo Arabijoje dalyvaus finalinėse „Extreme E“ varžybose.

Pusfinalio lenktynėse dalyvavo trys kvalifikacijoje geriausius rezultatus užfiksavusios komandos: X44, „Rosberg“ ir „Acciona“.

Pasirinkęs startuoti iš vidurio, puikiai iš vietos pajudėjo „Acciona“ lenktynininkas Carlosas Sainzas, kuris kovodamas su Sebastienu Loebu stengėsi išsaugoti lyderio poziciją. Bet sportininkams privažiavus antruosius laiko vartus, abu minėtus sportininkus aplenkė ir į pirmą poziciją pakilo „Rosberg“ komandos atstovas Johanas Kristofferssonas. Tuo tarpu S. Loebas, aplenkęs C. Sainzą, pakilo į antrą vietą.

Sportininkams įveikus pusę rato, J. Kristofferssonas prieš S. Loebą jau buvo įgijęs 12 sek. persvarą, o prieš C. Sainzą pirmavo puse minutės.

Įveikęs pirmąjį ratą lyderis savo automobilį perleido komandos draugei Molly Taylor. Australė neiššvaistė persvaros ir finišavo pirmoje vietoje. Beveik puse minutės atsilikusi X44 atstovė Cristina Gutierrez liko antra. Tuo tarpu nuo nugalėtojos daugiau nei minute atsilikusi Laia Sanz finišavo trečia ir kartu su C. Sainzu į finalą nepateko.

Antrojo pusfinalio lenktynėse, dar vadinamose „Pašėlusiose lenktynėse“, dalyvavo kvalifikacijoje ketvirtą, penktą ir šeštą vietas užėmusios komandos. Tačiau pagal taisykles, tik šių varžybų ekipa nugalėtoja patenka į finalą.

Minėtas lenktynes puikiai pradėjo „Andretti United“ atstovas Timmy Hansenas, po starto įsiveržęs į priekį. Nuo juo stengėsi neatsilikti Oliveris Bennettas. Tuo tarpu Jensonas Buttonas atsidūrė trečioje vietoje.

T. Hansenui pasiekus pilotų apsikeitimo vietą, jo persvara prieš artimiausią varžovą jau siekė puse minutės. O J. Buttonas tuo metu nuo lyderio jau atsilikinėjo 50 sek.

Prie automobilio vairo sėdus Christine‘ai Giampaoli Zoncai, vienu metu pavyko atsilikimą nuo lyderės sumažinti 4 sek. Bet pirmoje vietoje važiavusi Catie Munnings sėkmingai išsilaikė priekyje ir finišavusi pirma kartu su T. Hansenu pateko į finalines lenktynes.

Svarbiausios, finalinės, šio savaitgalio „Extreme E“ lenktynės vyks šiandien. Jų pradžia 13:00 val. Lietuvos laiku. Varžybas tiesiogiai bus galima stebėti čempionato „YouTube“ kanale.


Komentarai (3)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas