F-1 debiutuosiantis L. Sargeantas pasirinko numerį (3)

F-1 debiutuosiantis L. Sargeantas pasirinko numerį
logo 2022 Lapkričio 30 d. 18:41, Williams Racing

Kitais metais „Formulės-1“ čempionate debiutuosiantis Loganas Sargeantas pasirinko varžytis su antru numeriu.

Po sėkmingo debiuto šiemet „Formulės-2“ čempionate, kuriame iškovojo ketvirtą vietą, amerikietis kitais metais debiutuos F-1 ir „Williams“ komandoje pakeis Nicholasą Latifį.

Ekipa socialiniuose tinkluose paskelbė, kad ant S. Logano automobilio kitais metais matysime antrą numerį.

Pats sportininkas norėjo dalyvauti su trečiu numeriu, bet jis vis dar priklauso Danieliui Ricciardo.

L. Sargeantas taps antruoju sportininku, kuris nuo 2014 m., kai buvo pakoreguota numerių sistema, naudos antrą numerį. Paskutinį kartą jį naudojo Stoffelis Vandoorne‘as, kuris F-1 varžėsi 2017 m. ir 2018 m. Kadangi nuo paskutinio belgo starto praėjo daugiau nei du metai, antrą numerį dabar galės naudoti naujasis „Williams“ lenktynininkas.

„Naudojau šÄ¯ numerį tuo metu, kai lenktyniavau „Formulėje Renault“. Tuomet man sezonas buvo tikrai geras“, - sakė L. Sargeantas.

„Mano mėgstamiausias numeris yra 3. Bet jo negaliu naudoti. Tad pagalvojau, kodėl nepasirinkus numerio, su kuriuo praeityje pasiekiau daug gerų rezultatų ir lenktyniauti su juo F-1.“Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Teisingumas
IP: ef12fd6 | 12/01 11:16 Atsakyti
Aš tai būčiau jam 1 davęs, nes Amerika visuomet pirma. O šiaip tai man šita sistema keista ir įdinga. Vienodai, koks geras esi lenktynininkas. Jau nekalbu apie kokį Rikardo ar Šumacherį, bet ir F2 čempionate. Tu stengiesi, rodai rezultatus tampi čempionu ar vicečempionu ir negauni vietos, o visokie Mazepinai, Sergantai gauna. Nežiūrint pavardžių ir rasių, manau tai visiškai nesažininga. Jau geriau tada jie važiuoja po niekieno akademijom o po sezono tuomet turi kaip NBA šaukimą ar kažką tokio. Nu šiaip visiskai nesamonė, kad čempionas lieka be vietos, o kažkas vietą gauna dėl tautybės. Jei taip dabar ukrainiečiams pats laikas išlysti. Nes jie verti yra, nes karas pas juos.
Lauris
IP: b9f02f6 | 11/30 21:45 Atsakyti
F-fanas-1
11/30 21:10

"F-1 debiutuosiantis L. Sargeantas pasirinko numerį " - Galėjot pav... skaityti daugiau

Reikėjas tu
F-fanas-1
IP: cd9847e | 11/30 21:10 Atsakyti
"F-1 debiutuosiantis L. Sargeantas pasirinko numerį " - Galėjot pavadinime parašyti tą numerį - nebūtų reikėja į straipsnį man eiti...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas