F-1 vadovas anonsavo antrąją sezono tvarkaraščio pusę

F-1 vadovas anonsavo antrąją sezono tvarkaraščio pusę
logo Liepos 03 d. 11:50, FIA

„Formulės-1“ vadovas Chase‘as Carey  tikisi, kad antroji šio sezono tvarkaraščio dalis bus paskelbta artimiausiu metu.

Chase‘as Carey: „Manau, kad per artimiausias kelias savaites mes patvirtinsime bent dalies lenktynių rudenį, idealiu atveju – visą šių metų sezono tvarkaraštį. Dėl kai kurių etapų mes jau nebeturime jokių abejonių, nors kol kas aš nenoriu jų minėti – mums svarbus yra bendras tvarkaraščio vaizdas. Norint užfiksuoti konkrečias datas, reikia žinoti, ar gali įvykti kai kurie kiti etapai gretimose šalyse.

Kaip ir anksčiau, mes iš viso planuojame surengti nuo 15 iki 18 lenktynių. Jau yra keli etapai, su kuriais dėl visko susitarta, bet datos dar nepatvirtintos. Keli etapai yra su klaustuku, jie priklauso nuo situacijos konkrečiose šalyse. Be to, mes norėtumėm matyti ir sirgalius tribūnose, kai tik tokia galimybė atsirastų.

JAV, Meksikoje ir Brazilijoje užsikrėtimas virusu dabar yra didesnis nei kitose valstybėse. Mes dirbame su šiomis šalimis ir norime įsitikinti, ar galėsime ten surengti lenktynes ir kokie būtų apribojimai.

Viena iš varžybų planavimo lapkritį problemų yra ta, kad iki jų dar liko keturi mėnesiai ir niekas nežino, kokia tada bus situacija. Bet kažkuriuo metu mums vis tiek teks priimti sprendimą. Manau, kad tai įvyks gana greitai“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos