F-2. K. Vasiliauskas bandymuose liko aštuntas

logo 2009 Spalio 26 d. 21:06, Formula Two
Pirmadienį surengtuose oficialiuose „Formulės-2“ bandymuose Barselonoje (Ispanija) greičiausią rato įveikimo laiką pasiekė čempiono titulą jau užsitikrinęs Andy Soucekas. Lietuvis Kazimieras Vasiliauskas užėmė aštuntąją vietą.
Geriausią rezultatą pasiekęs ispanas varžovus pranoko visa galva. Antroje vietoje likęs serbas Milošas Pavlovičius jam nusileido 0,304 sek., o trečioje pozicijoje dieną baigęs kanadietis Robertas Wickensas – 0,337 sek.
Iš ryto pirmavęs prancūzas Julienas Jousse užėmė ketvirtąją vietą, o rusas Michailas Aliošinas bandymų pabaigoje įšoko į penktąją. Austras Philippas Engas liko šeštas, o pirmą kartą „Formulės-2“ bolidą vairavęs prancūzas Tristanas Vautier sugebėjo pasiekti septintąjį dienos rezultatą.
K. Vasiliauskas, Barselonos trasos ratą įveikęs per 1 min. 39,608 sek., A. Soucekui nusileido 0,698 sek. Rytinėje sesijoje lietuvis buvo tik vienuoliktas, pietų metu buvo septintas, o vakare buvo klasifikuotas galutinėje aštuntoje pozicijoje.
Šį savaitgalį Barselonoje bus surengtas paskutinysis šių metų „Formulės-2“ čempionato etapas. Šeštadienį 15.00 val. Lietuvos laiku bus duotas pirmųjų lenktynių startas, o sekmadienį 13.05 val. – antrųjų. Varžybas tiesiogiai galima stebėti „Eurosport“ kanalu arba oficialiame „Formulės-2“ tinklalapyje.