F. Alonso duris į „Indy 500“ lenktynes atvėrė S. Wilsonas (7)

F. Alonso duris į „Indy 500“ lenktynes atvėrė S. Wilsonas
logo 2017 Balandžio 13 d. 00:20, McLaren

Markas Milesas ir Zakas Brownas yra geri draugai. Vienas iš jų tapo „Hulman & Company“ prezidentu ir vadovu, o kitas - „McLaren“ generaliniu direktoriumi. Kartu jie sugalvojo kaip patenkinti vienas kito interesus.

Tiesa, prie Fernando Alonso artėjančio debiuto „Indianapolis 500“ lenktynėse taip pat stipriai prisidėjo Stefanas Wilsonas, kurio brolis, buvęs F-1 pilotas, Justinas Wilsonas prieš du metus tragiškai žuvo „IndyCar“ lenktynių metu.

„Prieš kelias savaites sulaukiau Zako skambučio. Tuomet kalbėjome apie tai, kad reikėtų susitarti su „Honda“ ir suteikti Alonso galimybę startuoti „Indianapolis 500“ lenktynėse“, - pasakojo M. Milesas.

„Aš pasakiau, jog padarysime viską, kad tai įvyktu. Tad aš susisiekiau su keliomis „Honda“ komandomis. Tačiau mums niekaip nesisekė rasti papildomo variklio. Bet tada mums pasisekė.“

M. Milesas susisiekė su S. Wilsonu, kuris jau ruošėsi šių metų „Indy 500“ lenktynėms. Amerikietis paaiškino situaciją ir pasiteiravo ar jaunasis britas galėtų pagelbėti - užleisti savo vietą lenktynėse.

„Stefanas labai norėjo dalyvauti šių metų lenktynėse, bet jis buvo pasiruošęs padaryti tai, kas geriausia čempionatui. Tai gražus gestas iš jo pusės.“

Tuomet veiksmų ėmėsi Z. Brownas, kuris kreipėsi į „McLaren“ valdybą bei „Honda“ atstovus.

Apie dalyvavimą „Indy 500“ lenktynėse paskelbęs F. Alonso susidurs su rimtais iššūkiais. Ispanas iki šiol nėra nė karto dalyvavęs varžybose, surengtose „superspeedway“ tipo trasoje. Tiesa, yra ir kita medalio pusė. F. Alonso turės pirmą ir greičiausiai paskutinę galimybę šiais metais pakovoti dėl aukštų rezultatų, galbūt net pergalės. Tai, jog Indianapolyje gali nugalėti naujokas pernai įrodė buvęs F-1 pilotas Alexanderis Rossi.

Šiemet jau įvykusiose dvejose lenktynėse taip pat nugalėjo sportininkai, kurių boliduose buvo sumontuoti „Honda“ varikliai.

„Tai neįtikėtina istorija. Fernando nusitaikė į automobilių sporto „trigubą karūną“, o „McLaren“ sugrįš po 38 metų pertraukos“, - pasakojo M. Milesas.

„Alonso niekada nelenktyniavo „superspeedway“ trasoje. Bet jam bus suteikta viena bandymų diena, o po to seks treniruotės. Alexanderis Rossi pernai įrodė, jog naujokas gali nugalėti. Didžiausi šios istorijos herojai yra Alonso, Zakas, Michaelas, Stefanas ir jo rėmėjai. Manau, kad tai bus dar vienas puikus gegužės mėnuo. “


Komentarai (7)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Larensas
| 04/13 17:24 Atsakyti
spedas į sieną jau ir taip daug kartų tėkštas buvo.
Klepsidra
| 04/13 16:18 Atsakyti
voluteerini? butu ne pro sali ir kazin ar daugiau pakenktu
red_speed
| 04/13 15:49 Atsakyti
na ir cia kazkas del gyvulio i "siena" tekstis turi
bush
| 04/13 15:05 Atsakyti
RBR>> Sklando kalbos, kad galbūt taip ir bus.
RBR
| 04/13 08:23 Atsakyti
Siaip McLarenams butu logiskas zingsnis startuoti su savo komanda Indycar cempionate. Su Honda jie jau bendradarbiauja, o ten ju variklis leidzia kovoti del pergaliu. Dirbdami su vaziuokle turi didziule patirti, tad Dalaros bolido reguliavime nebutu jokiu problemu.
Hacpatb
| 04/13 03:17 Atsakyti
Garantuotai bus pravalas
formula1
| 04/13 01:52 Atsakyti
This is GP2 engine, reks alfonsas is snukio besiverciant putoms.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas