F. Alonso „IndyCar“ bolidą išbandys gegužės 3 d. (8)

F. Alonso „IndyCar“ bolidą išbandys gegužės 3 d.
logo 2017 Balandžio 22 d. 00:08, McLaren

„McLaren“ pilotas Fernando Alonso pirmą kartą „IndyCar“ bolidą išbandys gegužės 3 dieną.

Prieš Bahreino GP buvo oficialiai paskelbta, jog ispanas šiemet praleis Monako GP ir gegužės mėnesio gale debiutuos „Indianapolis 500“ lenktynėse. Sportininkas atstovaus „Andretti“ komandai, kurios bolide bus sumontuotas „Honda“ variklis.

Po Rusijos GP lenktynių F. Alonso išskris į JAV, kur Indianapolyje gegužės 3 dieną pirmą kartą išbandys „IndyCar“ čempionato bolidą. Bandymai vyks nuo 09:00 val. iki 17:00 val. vietos laiku. Ispano pasirodymą automobilių sporto sirgaliai galės stebėti iš tribūnų, esančių prie antrojo Indianapolio trasos posūkio.

Po bandymų Indianapolyje F. Alonso grįš į Europą ir dalyvaus Ispanijos GP lenktynėse. Po jų, gegužės 14 dieną, ispanas vėl išskris atgal į JAV ir dvi savaites dalyvaus įvairiuose važiavimuose: naujokų treniruotėse, laisvosiose treniruotės, kvalifikacijoje ir lenktynėse, kurios vyks gegužės 28 d.

Šį savaitgalį F. Alonso lankosi Alabamoje (JAV) esančioje Barberio trasoje, kurioje sekmadienį vyks „IndyCar“ lenktynės.


Komentarai (8)
Klepsidra
| 04/23 17:25 Atsakyti
Svarbu, prisiutos galvos cempionate nugaletojas aiskus
McNerka
| 04/23 16:25 Atsakyti
jeigu ten nelaimes gales atvykti i aukstaitijos rali.. nagi paskaiciuojam kiek f-1 cempionu nugalejo aukstaitijos ralyje? ogi ne vieno.. manau apolonijus galetu buti naujos francises pradidininkas"didysis apolonijos salmas" kuris butu suteikiamas lenktyninkui nugalejusiam singapuro gp, aukstaitijos ralyje ir vasiuku saskiu turnyre..
montoyja
| 04/23 15:41 Atsakyti
teftelis jau iskovojo ciampiono titula. sveikinam ji!!!
Ricardad
| 04/22 21:15 Atsakyti
Galetu Alfas ten ir pasilikti,juk ir taip jis toj f1 beveik nematomas.jau net gaila jo.
Arnius
| 04/22 13:29 Atsakyti
vargsa larensa ir vel fiatai skriaudzia savo pergalemis,juros asaru pas larensa,blogi metai nusimato,kad tik rankos pries save nepakeltu po dar keliu vettelio pergaliu
red_speed
| 04/22 12:59 Atsakyti
hmm, o kur klepsiai ir dulkiai, taip arsiai ginantys tolerantiska diskusija, vardu nekraipyma? ko jie lamerso neaploja? : ))) cia kaip kitoje temoje 1 pridurtas apie radziu pasvaigo, tai klepsiu is kart loti atskuode.
Life
| 04/22 02:10 Atsakyti
McLaren šiaip ar taip jau nurašė šį sezoną, o bolidą bandyti gali ir ant atsarginių pilotų kaip Buttonas. :)
f1bmw
| 04/22 01:11 Atsakyti
Pagaliau FAil'onsas rimtai nutare nesti savo subine is F1
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas