F. Alonso: lyderiai gali dažnai keistis (19)

F. Alonso: lyderiai gali dažnai keistis
logo 2010 Kovo 15 d. 12:58, Ferrari
„Ferrari“ piloto Fernando Alonso nuomone, rikiuotės lyderiai šiemet gali keistis sulig kiekvieneriomis lenktynėmis.
Pirmąjį sezono etapą Bahreine laimėjusio ispano teigimu, po dviejų savaičių Australijoje gali pirmauti kitos komandos atstovai.
„Manau, kad situacija keisis kiekvienoje trasoje. Čia, Bahreine, dėl nežinomų priežasčių buvo kiek geriau mums. Nuvykus į Australiją kitoms lenktynėms, galbūt šiek tiek priekyje visų bus „Mercedes“, „McLaren“ ar kas nors kiti“, - pareiškė F. Alonso.
„Turime tai suprasti ir tobulai paruošti mūsų bolidą kiekvienam „Grand Prix“. Turime jį suderinti, vykdyti tobulinimo programą vėjo tunelyje, gerinti variklį ir taip toliau“, - pažymėjo ispanas.
Pirmosiose sezono lenktynėse Bahreine, kaip ir tikėtasi, greičiu išsiskyrė keturios komandos: „Ferrari“, „McLaren“, „Mercedes“ ir „Red Bull“. Specialistų nuomone, visos jos turi realių galimybių kautis dėl šių metų „Formulės-1“ čempionų vardų.

Komentarai (19)
Dusty
| 03/16 13:28 Atsakyti
hoksila> dr.Lauda nepatylejo tavo ziniai ta "sudetinga" jam sekmadieni :D...dabar pavesyje dvi savaites sedi ...jis kazka minejo kad uz pastatytus pinigus uz Alonso gerai atsvente :D
satanod
| 03/15 21:46 Atsakyti
Horn> Alonzo is chiptuning.lt naują chipą gavo, sakė 20 arklių užmeta ant golpho, tai ant V8 ne mažiau pridės- o ši modifikavimo sritis FIA neuždrausta.
ShumiForefer
| 03/15 20:23 Atsakyti
..na,jei tiket Alonsu..tai ir permainu jokiu nereikia ir isvis,ta tema ''F1-laukia greitos permainos'' ir ziurovu nepasitenkinimas nuobodybe lenktynese..yra is pirsto lauztas?Ar laukia tik kitos spalvos traukinukas lenktynese?
liesis
| 03/15 20:20 Atsakyti
Deja, Ferai ir RB kitoje lygoje juos vejasi Makai o Mersai juos visus saugo nuo Reno ir FI. Ech... laukiu stebuklo - intrigos ir bent keturių komandų pajėgumo susilyginimo.
alkocholikas
| 03/15 20:10 Atsakyti
HORN>>>Su difuzoriais gal sakai nevyko?O su McLaren "ventiliatorium" irgi nevyksta? :D
HORN
| 03/15 20:05 Atsakyti
Su tais varikliu tobulinimais tai kazkokios aferos cia vyksta...
hoksila
| 03/15 19:12 Atsakyti
jau net dr_lauda pabuvo tikrai dzentelmeniskas ir patylejo ta sudetinga jam, kovo sekmadieni, o stai visokie MclarenNR1 galvoja kad visiems pergales yra iskarto paskirtos, o stai mclaren pilotai, ir TIK jie, jas "iskovoja" patys, arba neiskovoja t.y. jos buna "paskirtos" kazkam kitam.
hoksila
| 03/15 19:10 Atsakyti
McLarenNr1>> kas? kam? ka padovanojo? ka tu ce skiedi, kokia logika, idomu kokia tavo paties logika jei matei lenktynes, matei fastest laps q, matei laimetoja, matei kiek dirbta ferrari iki sezoninese ir koks skirtumas galu gale skyre juos abu? kaip tokiu eretiku atsiranda as nesuvokiu, visiskai akli tikrom tiesom, ir isikande savo peziu laikosi, net graudziai juokinga, totaliai uzsiblokaves zmogus tu
Faktas
| 03/15 16:53 Atsakyti
Varioo>>> Yra uždrausta tobulinti tik tam tikras variklio dalis.
SCHUMIS F-1
| 03/15 16:24 Atsakyti
Na labai tikiuosi, kad "Mercedes" suteiks "Schumiui" geresni bolida, nes su kiekvienomis lenktynemis sis genijus bus vis stipresnis!
×

TOP naujienos