F. Alonso: „McLaren“ galėjo nugalėti lenktynėse (20)

F. Alonso: „McLaren“ galėjo nugalėti lenktynėse
logo 2017 Birželio 25 d. 21:36, McLaren

Po lenktynių Azerbaidžane Fernando Alonso apgailestavo, kad „McLaren“ nepavyko pasinaudoti susiklosčiusiomis aplinkybėmis ir iškovoti pergalės.

Ispanui pirmą kartą šiemet pavyko finišuoti pirmame dešimtuke ir iškovoti pirmuosius taškus sau ir britų ekipai.

„Tai buvo lenktynės, kuriose normaliomis sąlygomis turėjome nugalėti“, - po varžybų pareiškė F. Alonso.

„Kai trasoje pirmą kartą pasirodė saugos automobilis, aš buvau visai netoli Danielio. Hamiltonas turėjo problemų, Vettelis gavo baudą, Kimi pasitraukė iš lenktynių, abu „Force India“ lenktynininkai susidūrė... Tokiais atvejais automatiškai atsiduri pirmame trejete. Tad turėjome kovoti dėl pergalės.“

„Tai vienos iš tų lenktynių, kuriose kyli pozicijomis aukštyn pasinaudojęs kitų nesėkme. Gaila, jog dėl greičio trūkumo mums nepavyko išsaugoti aukštesnių pozicijų. Prieš lenktynes Baku trasoje apie taškus galėjome tik pasvajoti. Tad esame patenkinti pasiektu rezultatu.“


Komentarai (20)
red_speed
| 06/26 16:31 Atsakyti
ooo, ir vel "dar "nenugaletam" gyvuliui giesmes giedamos : )) ka ten gavimas nuo hamio ir batono .. juk cia tik lentele, nesamone, nes reik skaiciuoti pagal trecio rato 4 posuki .. cia gyvulys nenugalimas, cia jam ner lygiu
1_Protingas
| 06/26 15:26 Atsakyti
evbi > O! Komentuoji? Kiba ruošiesi Fetelio triumfui rudenį? Nes gilokai įlindęs buvai? Bet kad rodos ir dėl Trulio jau išsiaiškinę esam. Gaila tai laikais formulės nežiūrėjai, tai vis pamiršti ir primint reikia. Bet reno fanai tada euforijoj buvo - tikėjosi kad bet kiek traukinistą Trulį pakeitęs prisidės prie rezultatų. Jo Trulis megdavo pasireguliuot kvalai ir iššaut. Na o paskui traukinys, traukinys... Nebuvo jo kur dėti. Su Džordanu pergalę (visai netyčia) ėmęs Fizikela buvo žymiai geresnė perspektyva reno kovai - ane?
O Alonzas nepasikuklina pasityčiot iš tačkės - "galėjom nugalėti" ;) Wat a šeim :)
Tech
| 06/26 14:26 Atsakyti
man rodos, po redflag VanDoorne nebestojo. o emiau atsilikima butent po Redflag. na, jeigu stojo, tuomet sakykim atsiliko si kart nelabai daug :)
Wanted
| 06/26 13:08 Atsakyti
Tech> gal ir sliekų ieškojimas, bet yra veikėjų kurie mano, kad Alonso "patvarkė" Hamiltoną, nors taškų jie surinko vienodai:) Šiaip dėl Vandorno atsilikimo ar tik jis neturėjo daugiau sustojimų?
Tech
| 06/25 23:42 Atsakyti
na, as cia labiau kaip pretenzija buvo i zmogaus pareiskima, kad trulis laimejo ta sezona.o siaip, manau nerasim nei vieno piloto kuris vaziavo daugiau nei 10 sezonu ir nebutu pralaimejes bent 1 sezono kolegai. apart schumi.bet ir tas veliau pralose Rosbergui
evbi
| 06/25 23:33 Atsakyti
Tech> Aš ir nesakau, kad teisinga sakyt,jog Trulis patvarkė Alonsą tais metais. Bet neteisinga ir sakyti, kad Alonsas tais metais laimėjo prieš Trulį, nes Trulis neturėjo galimybės toj pačioj komandoj užbaigt sezono :)
Tech
| 06/25 23:20 Atsakyti
evbi, zinau kaip buvo :-) trulis pirmavo 1 tasku :-) o kaip butu pasibaige jei trulis butu likes? nobody knows.tik tendencingai ferdis antroj sezono pusej rode feresniys rezultatus. cia tas 1 taskas nesibaigus sezonui tai nuekas kitas kaip slieku ieskojimas subinej :-)
Skirmantas_M
| 06/25 23:16 Atsakyti
>ksdkdk. Perskaityk pradžiai straipsnį prieš komentuodamas tik antraštes, nes visiškai nesuvoki konteksto ką ir dėl ko sako.
evbi
| 06/25 23:15 Atsakyti
Tech> Trulis gavo keliais taškais, bet ne todėl, kad Alonso Trulį tvarkė, bet todėl, kad Flavijus Trulį išmetė nesibaigus sezonui (kad Alonzui netrukdytų)ir trulis perėjo į silpnesnė komandą, važiuodamas kurioje neturėjo jokios galimybės išlaikyt iki išmetimo iš Renault prieš Alonsą turėto taškų pranašumo. :)
A85 logo rėmėjas
| 06/25 23:03 Atsakyti
FA ir aplamai McLaren stūmimas ant Hondos man asmeniškai jau pabodo. FA, gi, algą iš tų pačių Honda gauna. Kas per daug, tas per daug. Arba normaliai pasako, kad skiriasi keliai ir eina pas kitą variklių gamintoją, arba užsikiša ir dirba kartu. Nes šitas pastovus stūmimas, nu, kiek, gi, galima. Nuo tokio stūmimo niekas geriau dirbt nepradeda. Tai kenkia tiek Hondai, tiek pačiai McLaren. Jei McLaren pakeis variklio gamintoją (kad ir į tą patį Mercedes) ir su jais nekovos kaip lygūs su lygiais, tai nusirašys McLaren į paraštes kartu su Williams. To nelinkiu, giliai širdy sergu už McLaren bet pastarieji sezonai su FA man kažkaip ne prie širdies. Draiveris geras, bet asmenybė tai perdėm toksiška.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas