F. Alonso: padangos gali pakenkti lyderėms (69)

F. Alonso: padangos gali pakenkti lyderėms
logo 2011 Vasario 28 d. 22:37, Ferrari
Madride (Ispanija), „Santander“ organizuoto renginio metu „Ferrari“ pilotas Fernando Alonso duodamas interviu prasitarė, jog nėra labai patenkintas naujosiomis padangomis ir mano, kad būtent dėl jų labiausiai kentės komandos lyderės.
Pasibaigus praėjusių metų F-1 čempionatui ir iš sporto pasitraukus „Bridgestone“, gamintojui iš Italijos teko išklausyti įvairių nuomonių. Atsižvelgę į jas, „Pirelli“ komandos pristatė itin greitai nusidėvinčias padangas. Toks italų sprendimas susilaukė nevienareikšmių nuomonių.
„Iš to ką pamatėme per vykusius bandymus, naujosios padangos nusidėvi itin greitai, o tai reiškia, kad lenktynių metu teks stoti daug kartų. Nesu tuo labai patenkintas, nes tai įneš šiokią tokią nežinią, dėl kurios gali nukentėti komandos lyderės“, - sakė F. Alonso.
„Čia kaip futbole, kažkas nusprendė, jog kiekviename kėlinyje reiks mušti po vieną baudinį. Nemanau, kad tokiu sprendimu būtų labai patenkintos „Barcelonos“ ir „Real Madrid“ komandos. Kad ir kaip ten bebūtų, situacija visiems vienoda. Dabar reikės būti itin greitiems, nes nemanau, kad turėsime tokią progą, jog stoti galėsime vienu kartu mažiau nei mūsų varžovai“, - pridūrė ispanas.
F. Alonso, kaip ir daugelis kitų pilotų, nelinkęs spėlioti apie tai, kurioje rikiuotės vietoje šiuo metu randasi jo atstovaujama ekipa. Tiesa, ispano manymu, šiais metais komandas skirs mažesni atstumai nei praėjusiais metais.
„Kurioje rikiuotės vietoje mes randamės, sužinosime tik atvykę į Melburną. Iki šiol mūsų bolidas neturėjo didelių problemų, pasižymėjo geru patikimumu ir aš esu tuo patenkintas. Jei toliau viskas klostysis gerai, manau galėsime kovoti dėl pergalių ir būsime vienoje grupėje kartu su „Red Bull“, „McLaren“, „Mercedes“ bei „Renault“, kurie nuo praėjusių metų stipriai patobulėjo. Netgi „Toro Rosso“ komanda padarė didelį progresą“, - sakė F. Alonso.
Prieš prasidedant šių metų „Formulės-1“ sezonui, komandos turės progą dar kartą išmėginti savo naująją techniką bei „Pirelli“ padangas kitą mėnesį vyksiančiuose bandymuose Barselonoje, Ispanijoje.


Komentarai (69)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
vidazzz
| 03/02 18:50 Atsakyti
hiippyy> jis is olimpo kalno (kalbu apie 1_protas) ten juk dievai ir visazinei gyvena, o auksciausem kalno taske jis gyvena. ka tas alonso isvis gali nusimanyti jug protelis musu uz visus geriau zino kas bus.
hipy
| 03/02 17:02 Atsakyti
1_D > tu turbut net ne is Rokiskio, o is kokio Pandelio ar net Konstantinavos... :) Kaip manai kiek Digrasis paaukotu, kad galetu pajust kokio Hamiltono ar Alonzo praradimus?
1_Protingas
| 03/02 16:20 Atsakyti
Hi-pyd > koki buvo tie argumentai toki liko - su pirmu komentaru identiški. O jei tau atrodo kad Alonzo, Fetelio, Hamiltono priekyje ir Algeišuario, Digrasio ir šumio gale rikiuotės praradimai dėl netikėtumų sustojant boksuose lygūs, tai tikiuosi šymet pamatęs pirmą formulės sezoną savo gyvenime turėsi daug malonių akimirkų.
Sėkmės kalbos mokslo studijose, bet dėl visa ko paskaityk visgi rokiškio bloge, kad suprastum kas ant tavęs padėta...
hipy
| 03/02 14:28 Atsakyti
1_D > Sunku, aisku, mandrus zodzius be klaidu uzrasyt tik du skyrius baigus, bet kalbininku del to kaltint nereiketu... Del lyderiu, tai *** man kiek kart jis sintetinis - 2x ar 7x, kalbam apie tai kad salygos visiems vienodos ir myzniukas be reikalo inkscia... bet ziuriu tam uzgincyt argumentai tau pasibaige, tai bandai kita korta lost... :)
1_Protingas
| 03/02 13:14 Atsakyti
Hi-pyd > dėl kalbos eik pas kalbajob... aiškintis - ten rokiškis išdėstęs... O dėl lyderių turiu nuramint, kad sintetiniam 7x nesišviečia. Ir jei paskaitysi pransiškaus85-ų gimimo komentarą, tai lyderį žmogus mto vieną - Alonzą! Aš nevisai sutinku ir dar keletą pavardžių paminėčiau...
hipy
| 03/02 11:50 Atsakyti
1_D > O kas tie lyderiai? Gonkes tai dar neprasidejo... Tavo logika pasitelkus galima teigt, kad lenktynese kencia silpnos komandos, nes jos silpnos ir sunku pirmas vietas imt... Kuo tai skirias nuo aprasomos lyderiu situacijos?.. Kas liecia rasyba, tai as lietuvybes pats nenaudoju, nes nepatogu, bet jei jau rasai koki mandra zodi, tai zinok bent kaip jis rasosi - gal kazkas atsakinedamas i tavo komentarus vietoj D raides parasytu P :), juokauju... tokiu komentaru protingas nerasytu...
pranciskus85
| 03/02 11:14 Atsakyti
As visu 100% uz lievas padangas. Stos daugiau, pasirodys ir komandos strategu meistriskumas kada ir ka pakviesti i boksus kad visokie karunai vargselio alonsito neuzlaikytu uz saves. O del lenkimu, tai jei padangos greit devisi, tai aplenkt varzova su senom padangom kai pas tave naujos nematau bedos. Juk kalbeta kad skirtumas kazkur 2-3 sek. Plius dar visokie kersai bus, galinio sparno valdymas... Vienu zodziu zmogus konservatorius ir nemoka/bijo prisitaikyt prie naujoviu.
1_Protingas
| 03/02 09:24 Atsakyti
Hi-pyd > Jei atkreipsi dėmesį, tai aš aukščiau minėjau, kad kai sezone 19 lenktynių tai lyderių nuostoliai tikėtina pasidalins lygiau, vieną kartą verksnys neaplenks kokio šūdžio gale besivelkančio, ba bijos į kokią sieną būt įmūrytas, kitą sykį kitas kietuolis kokio vėl šunio iš galo negalės aplenkti. Bet tai problemų turės tik lyderiai - faktas. Vaizdas gal ir pagyvės, bet su baudiniais sulyginimas tikslus.
Ir jei atkreipsi tai ne linkas ne mano kūryba.... tik pastebėjimai apie tokius kaip tu.... kalbėtojus...
hipy
| 03/02 09:07 Atsakyti
1_D > Speju tu jau toks gimei, tai toks ir mirsi... :)
Apie futbola ir F-1: tai pala, kai kokie Kalabybiskio "Eunuchai" Barsa padaro - nuostabios varzybos, o jei verksnys ruselio neaplenkia - kenkimas lyderiams?... Nieko keisto kad tu toks... Pats su savim pykstiesi...
1_Protingas
| 03/02 02:56 Atsakyti
hyply > mėgaukis kalbininke šituo pradžioj
http://netiesa.lt/blogai/anonimas/skiriama-lietuvių-kalbos-kalbajobams-aka-vlkk-talibams
o toliau apie futbolą skaityk komentarą, kur reiški nepasitenkinimą, kad kas gindamiesi vat ima ir Barsą padaro! Nuostabiausios varžybos, o tai kad tau nepatinka, rodo tavo kupiškio supratimą. Nori daugiau įvarčių žiūrėk krepšinį - per minutę keli.... Bet kolkas milijardams žiūrintiems futbolą net iš tolo jokių durnų minčių nekiltų apie kažkokį taisyklių keitimą ar įvarčių gausą...
×

TOP naujienos