F. Alonso: padangos gali pakenkti lyderėms

F. Alonso: padangos gali pakenkti lyderėms
logo 2011 Vasario 28 d. 22:37, Ferrari
Madride (Ispanija), „Santander“ organizuoto renginio metu „Ferrari“ pilotas Fernando Alonso duodamas interviu prasitarė, jog nėra labai patenkintas naujosiomis padangomis ir mano, kad būtent dėl jų labiausiai kentės komandos lyderės.
Pasibaigus praėjusių metų F-1 čempionatui ir iš sporto pasitraukus „Bridgestone“, gamintojui iš Italijos teko išklausyti įvairių nuomonių. Atsižvelgę į jas, „Pirelli“ komandos pristatė itin greitai nusidėvinčias padangas. Toks italų sprendimas susilaukė nevienareikšmių nuomonių.
„Iš to ką pamatėme per vykusius bandymus, naujosios padangos nusidėvi itin greitai, o tai reiškia, kad lenktynių metu teks stoti daug kartų. Nesu tuo labai patenkintas, nes tai įneš šiokią tokią nežinią, dėl kurios gali nukentėti komandos lyderės“, - sakė F. Alonso.
„Čia kaip futbole, kažkas nusprendė, jog kiekviename kėlinyje reiks mušti po vieną baudinį. Nemanau, kad tokiu sprendimu būtų labai patenkintos „Barcelonos“ ir „Real Madrid“ komandos. Kad ir kaip ten bebūtų, situacija visiems vienoda. Dabar reikės būti itin greitiems, nes nemanau, kad turėsime tokią progą, jog stoti galėsime vienu kartu mažiau nei mūsų varžovai“, - pridūrė ispanas.
F. Alonso, kaip ir daugelis kitų pilotų, nelinkęs spėlioti apie tai, kurioje rikiuotės vietoje šiuo metu randasi jo atstovaujama ekipa. Tiesa, ispano manymu, šiais metais komandas skirs mažesni atstumai nei praėjusiais metais.
„Kurioje rikiuotės vietoje mes randamės, sužinosime tik atvykę į Melburną. Iki šiol mūsų bolidas neturėjo didelių problemų, pasižymėjo geru patikimumu ir aš esu tuo patenkintas. Jei toliau viskas klostysis gerai, manau galėsime kovoti dėl pergalių ir būsime vienoje grupėje kartu su „Red Bull“, „McLaren“, „Mercedes“ bei „Renault“, kurie nuo praėjusių metų stipriai patobulėjo. Netgi „Toro Rosso“ komanda padarė didelį progresą“, - sakė F. Alonso.
Prieš prasidedant šių metų „Formulės-1“ sezonui, komandos turės progą dar kartą išmėginti savo naująją techniką bei „Pirelli“ padangas kitą mėnesį vyksiančiuose bandymuose Barselonoje, Ispanijoje.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066