F. Alonso: savaitgalis bus itin sunkus (12)

F. Alonso: savaitgalis bus itin sunkus
logo 2013 Birželio 08 d. 01:21, Ferrari
Nepaisant antrose treniruotėse užfiksuoto geriausio rezultato, „Ferrari“ pilotas Fernandas Alonso mano, jog šis savaitgalis Kanadoje tiek jam, tiek komandai bus itin sunkus.
Po lietingo ir permainingo penktadienio ryto, ispanas vėliau greičiu pranoko visus varžovus ir vakarykštę dieną užbaigė pirmas. Tačiau sportininkas prasitarė, jog komanda kol kas dar nežino kokia kryptimi šį savaitgalį reikia judėti toliau.
„Felipe ir aš pasirinkome skirtingai įveikti ilgas distancijas. Turėsime sulaukti kvalifikacijos, kad suprastume ką turime daryti toliau“, – kalbėjo „Ferrari“ lyderis.
„Svarbiausia yra tai, kad turime priimti tinkamus sprendimus. Penktadienį pamatėme, jog nuo sprendimų priklausė ar pavyks įveikti greitą ratą niekieno netrukdomam. Galime tikėtis itin sunkaus savaitgalio, kadangi orai čia ir toliau išliks permainingi. Sprendžiant pagal sukibimo lygį, bus sunku tiek kvalifikacijoje, tiek lenktynėse.“
F. Alonso taip pat pridūrė, jog tik šeštadienio treniruotėse paaiškės ar į Kanadą atsivežti bolido patobulinimai pasiteisino.
„Dėl permainingo oro, tai buvo neįprastas penktadienis. Neįvykdėme savo programos, kadangi ryte trasa buvo šlapia. Taigi, tik šeštadienį sužinosime ar atnaujinimai, kuriuos čia atsivežėme, mums duoda kokios nors naudos. Svarbu buvo išbandyti ne tik juos, bet ir pakoreguotas „Pirelli“ padangas.“


Komentarai (12)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
vytox
| 06/08 17:56 Atsakyti
Badoeri, pamiršai paminėt Santander pinigus!
žiūrovas f-1
| 06/08 15:52 Atsakyti
Savaitgalis bus sunkus tik tuomet jei siandien kvaloje Alonso pasirodys labai blogai ir ryt lenktynese netures sansu kovoti del pergales. Puiku butu kvaloje pamatyti POLE laiminti ne "Mercedes" bolida:)
Rytukas
| 06/08 15:21 Atsakyti
Kvalifikacijoje patekęs į top 3, manau nesunkiai atvairuotų savąjį ferarį ant aukščiausiojo pakylos laiptelio. Vienas nežinomasis išlieka oras.
Karolis_S
| 06/08 13:34 Atsakyti
baoder>> o tu tai tikrai turi 0.6% veikiancia smegenine, nes kuo tuoliau tuo net uz f1 ziurova komentaru durnumu aplenki.
gedz
| 06/08 13:17 Atsakyti
nebus taip sunku, spėju kvalifikaciją pravažiuos 80% pajėgumu ir bus kur nors penketuke. Lenktynėse išsitrauks likusius 40 % ir bus maždaug trejetuke :)
Driver1
| 06/08 11:50 Atsakyti
Botas ir Weberis gavo ispejimus
Finish
| 06/08 10:07 Atsakyti
Abydnas>> +
sss
| 06/08 10:06 Atsakyti
Badoer, turint galvoje 0,6 cm ilgio smegenu vingi ir idetas pastangas suregzti minti, tavo komentaras - nerealus.
Abydnas
| 06/08 08:44 Atsakyti
Kartais nepakanka proto susilaikyt nuo durnų komentarų ir priveliat čia šū*ūų.
zero.six
| 06/08 08:36 Atsakyti
Badoeri, matai, kartais nepakanka ir greičiausio bolido ir tų 0,6s, tada lieka paverkti ir sakyti, kad bolidas buvo per lėtas ir sakyt, kad iš situacijos išspaudėme maksimumą.
×

TOP naujienos