F. Briatore: „Ferrari“ komanda K. Raikkoneno paslaugų turėjo atsisakyti anksčiau (13)

F. Briatore: „Ferrari“ komanda K. Raikkoneno paslaugų turėjo atsisakyti anksčiau
logo Kovo 25 d. 14:27, Alfa Romeo

Buvęs F-1 komandų vadovas Flavio Briatore mano, kad „Ferrari“ per ilgai naudojosi Kimi Raikkoneno paslaugomis ir su juo turėjo išsiskirti anksčiau. Anot italo, ekipa veltui sugaišo vienerius metus.

Pernai „Ferrari“ komandoje minėtąjį K. Raikkoneną pakeitė Charlesas Leclercas, kuris jau antrame savo F-1 sezone pranoko daugkartinį čempioną Sebastianą Vettelį.

Anot F. Briatores, italų komandai derėjo anksčiau į savo gretas pasikviesti jaunąjį sportininką.

„Leclercas yra jaunas. Jis turi didelius kiaušinius ir visiems tai parodė. Jei aš vadovaučiau „Ferrari“, sutartį su Leclercu būčiau pasirašęs prieš du metus. Nes, žinote, su Raikkonenu komanda į priekį nejuda“, - sakė F. Briatore.

„Su juo niekada nenugalėsi. Tiesiog būčiau surizikavęs ir vietoje jo į bolidą pasodinęs Leclercą. Jis yra labai, labai stiprus lenktynininkas. Bet jam dar trūksta patirties. Maxas kol kas man atrodo įspūdingiau. Kai reikia atlikti lenkimą, tada jis atrodo fantastiškai. Tuo metu jis yra tikras gladiatorius.“

Kalbėdamas apie Lewisą Hamiltoną, italas teigė, kad nederėtų lyginti brito pasiekimų su daugkartinio F-1 čempiono Michaelio Schumacherio rezultatais.

„Michaelis kovojo su stipriais varžovais, tokiais kaip Senna. Reiktų atsižvelgti į tai, kad tuo metu, kai Michaelis debiutavo F-1, konkurencija buvo labai didelė. Kalbame apie Mansellą, Senną. Dabar tos konkurencijos yra mažiau. Turime du, tris pilotus... Konkurencija mažesnė nei buvo anksčiau. Hamiltonas nejaučia jokio spaudimo, jis gali lengvai nugalėti.“

„Dažniausiai visi atsiduria toje pačioje situacijoje. Kai kas nors spausdavo Michaelį, jis padarydavo klaidą. Kai kas nors spausdavo Fernando, jis padarydavo klaidą. Visi klysta. Jeigu jis vairuoja kaip taksistas ir lengvai nugali, taip yra dėl to, jog jis labai talentingas, tai puiku. Hamiltonas yra vienas iš dviejų žvaigždžių „Formulėje-1“. Tai Hamiltonas ir Verstappenas.“


Komentarai (13)
iXsas
| Kovo 27 d. 22:08
Neprisimenu ar 17 ar 18 Vettelis daugiau nei pusę sezono pirmavo... Tik jo ir komandos klaidos...
eustachijus
| Kovo 26 d. 14:37
Raikinas kaip ir massa siaubingai perlaikyti,bet esminė komandos.tragedija fetelis... riciardo ir tas būtų geriau pasirodes. O tai ,kad aklai statė ant fetelio visą strategiją gniuždydami klarką-verta išskirtinių aplodismentų. Dar pridėkim faktą,kad prarado top draiverį ir galimai čempą sezonui prieš ženkliai sustiprinant techniką,total fail vienu žodžiu,nes fanas ,bet ir prieša fermos man ***,bet jų politika kaip pakso
Pit Crew
| Kovo 26 d. 11:44
iXsas
| Kovo 26 d. 11:22

LH su 2017 ir 2018 metų Frrrari bolidais būtų nugalėjęs. Vien tik Vettelio ir komandos klaidos neleido rimčiau pasipriešinti Mersams.

Jeigu visiems pilotams leistų dabar pasirinkti 2017-2018 metų bolidus, koks procentas jų būtų pasirinkęs Ferrari?;)
iXsas
| Kovo 26 d. 11:22
LH su 2017 ir 2018 metų Frrrari bolidais būtų nugalėjęs. Vien tik Vettelio ir komandos klaidos neleido rimčiau pasipriešinti Mersams.
tuberkolioze
| Kovo 26 d. 10:44
Pit Crew
| Kovo 26 d. 08:58

Just facts. Ferrari pilotų vietos:
2015: 3-4
2016: 4-6
2017: 2-4
2018: 2-3
2019: 4-5

Jeigu Flavio nors kiek rūpėtų bendras vaizdas formulėje, tai pergyventų ne dėl Kimio, o dėl Mercedes Nr. 2:)

Per mažai įvertintas komentaras kuriam tik trūksta pavardžių, kad matytųsi jog 17-18 metų nr2 nusirito į 5 vietą 19 metais. Taip, kad nesutikčiau su Flavio, jog ta rokiruotė davė kažkokios naudos Ferrai komandai. Dabar sunku nuspėti, bet kitaip susiklosčius aplinkybėms palikus Raikoneną 19 metai galėjo būti ir pergalingi metai.
Su visa pagarba Leklero talentui, bet jis Ferrari komandai visiškai nepadėjo ir tik įnešė sumaištį. Dabar arba jau kirpti bambagyslę visai ir atsisakyti Vetelio ir viską pastatyti ant Leklero arba apie titulus užmiršti, nes Lekleras ne komandinis žaidėjas.
AF1
| Kovo 26 d. 10:20
Jo, Flavio, as irgi manau, kad aibes Ferrari avariju, klaidu ir suktuku autorius 2017 ir 2018 buvo Raikkonenas. Mest ji lauk reikejo, nes nu, su juo niekaip nelaimesi. Oh wait, kas ten paskutinis Ferrari cempionas? :)

Jei be ironijos - arkliui aisku, kad Kimi yra past his prime, bet tokie komentarai vienos zinomos Singapuro GP pergales scenarijaus autoriui ir rezisieriui nepriduoda sharmo. Nepaisant to, Leclerca jis vertina teigingai ir, manau, Charles buvo pasirinktas paciu laiku, po metu Sauber, kur jis akivaizdziai suzibejo.
Pit Crew
| Kovo 26 d. 08:58
Just facts. Ferrari pilotų vietos:
2015: 3-4
2016: 4-6
2017: 2-4
2018: 2-3
2019: 4-5

Jeigu Flavio nors kiek rūpėtų bendras vaizdas formulėje, tai pergyventų ne dėl Kimio, o dėl Mercedes Nr. 2:)
Ohoho
| Kovo 25 d. 22:45
Reikėjo atsisakyti vetelio ne raikoneno
maxpower
| Kovo 25 d. 20:59
Nemanau kad Ferrari komandos nejudejimo priezastis yra pilotas, nes kiek keicia tuos pilotus tiek nejuda komanda. Fun fact bet Raikonenas turi paskutini ferrari titula o flavio sako kad su juo nieko nenugalesi
iXsas
| Kovo 25 d. 20:21
Alonso, Vettelis, Maxas, Lecleras tas pats Rosbergas, kuris įveikė Shumachereį. Nebuvo LH konkurencijos???
×

F-1.lt pulsas