F. Briatore: T. Wolffas neišspręstų „Ferrari“ problemų

F. Briatore: T. Wolffas neišspręstų „Ferrari“ problemų
logo 2019 Gruodžio 25 d. 11:54, LAT Photographic

Šių metų sezono pabaigoje ėmė sklisti gandai, kad Lewisas Hamiltonas ir Toto Wolffas žada pereiti į „Ferrari“ komandą 2021 metais, tačiau buvęs „Benetton“ bei „Renault“ vadovas Flavio Briatore yra įsitikinęs, kad to nebus.

Flavio Briatore: „Toto Wolffas yra „Mercedes“ akcininkas, jam nėra prasmės nieko keisti. Be to, jis neišspręstų „Ferrari“ problemų. Maranelle reikia labai stipraus lyderio, o dabar jo nėra, nors aš ir labai gerbiu Mattia Binotto.

Esminį vaidmenį turi mašina. „Renault“ pasiūlė D. Ricciardo labai daug pinigų, bet juos geriau vertėjo investuoti į mašiną. „Ferrari“ reikia mažinti atsilikimą nuo „Mercedes“ iki kelių šimtųjų sekundės – tuomet lenktynininkas suvaidintų savo vaidmenį, bet jei mašina nusileidžia penkias dešimtąsias, tai pilotas nieko padaryti negali.

Ar pereis Lewisas į „Ferrari“? Rinkdamasis tarp jo ir Charleso, aš pasirinkčiau Leclercą. Be to, jo kontraktas kainuoja kur kas mažiau – L. Hamiltonas surytų bene pusę ekipos biudžeto“.

Prieš kurį laiką Saudo Arabijoje buvo pristatytas miesto-parko projektas, kurio vienu iš elementų turėtų būti lenktynių trasa. F. Briatore būtų patenkintas, jei šioje šalyje įvyktų „Formulės-1“ etapas: „Saudo Arabija smarkiai pasikeitė per pastaruosius dvejus metus, dabar ten – milžiniškos galimybės investicijoms. Kiek žinau, jie jau rengia F-1 lenktynių projektą“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos