F. Massa: „Ferrari F10“ vairuoti lengviau nei F60 (12)

F. Massa: „Ferrari F10“ vairuoti lengviau nei F60
logo 2010 Vasario 01 d. 22:46, Ferrari
Ferrari“ lenktynininkas Felipe Massa neslėpė džiaugsmo po pirmosios šią žiemą „Formulės-1“ bolidų bandymų dienos, kurioje jis užfiksavo patį geriausią Valensijos (Ispanija) trasos rato įveikimo laiką.
Nuotraukų galerija: bandymai Valensijoje (nuolat pildoma!)
Po liepos pabaigoje patirtos traumos brazilas pirmą kartą dalyvavo grupinėse treniruotėse. Sportininkas liko patenkintas naujojo „Ferrari F10“ bolido elgesiu trasoje ir sakė, kad šį bolidą lengviau vairuoti ir suderinti nei pirmtaką.
„Be abejo, esu laimingas, galėdamas sugrįžti po tokio ilgo laiko, kai žiūrėjau lenktynes per televizorių ir tik kartais trasoje“, - pirmadienį pareiškė F. Massa.
„Manau, kad diena buvo labai teigiama. Bolidas elgėsi labai gerai. Mes sugebėjome pradėti ir baigti savo programą taip, kaip ir tikėjomės, įveikėme net keliais ratais daugiau nei planavome. Taigi, manau, kad pirmąją dieną viskas susiklostė gerai.“
„Bolidas elgėsi gerai ta prasme, kad... Pajutau, kad šį bolidą vairuoti lengviau nei pernykštį. Praėjusiais metais visada buvo sunku jį subalansuoti. Praėjo tik viena šių metų (bandymų – red. past.) diena, tačiau ji buvo gana teigiama. Buvo pastebimai lengviau suderinti bolidą ir jį subalansuoti“, - kalbėjo brazilas.
„Be to, nepajutau jokių problemų dėl padangų. Manau, kad viskas pirmąją dieną klojosi teisinga linkme, tačiau to nepakanka. Turime dar daug ką pagerinti iki pirmųjų lenktynių, tai pats svarbiausias dalykas.“
„Esu laimingas dėl pirmosios dienos. Ji buvo ne tokia kaip pernai, kai jau žinojome, kad su bolidu yra problemų. Taigi, šį kartą galėjome labai lengvai užbaigti savo programą, todėl esu gana patenkintas“, - sakė pilotas.
„Geras pirmasis įspūdis apie bolidą visuomet yra geras dalykas, tačiau aš suprantu, kad mūsų laukia dar ilgas kelias. Taigi, mes turime dirbti kasdien. Žinome, kaip „Formulėje-1“ viskas greitai keičiasi – sunku, jei netobulini bolido kasdien.“
Pabaigai, F. Massa užtikrino nejaučiantis jokių praėjusią vasarą patirtos šiurpios traumos pasekmių ir esantis pasiruošęs sugrįžti į lenktynes.
„Fizine prasme viskas buvo labai gerai. Nuvažiavau 100 ratų, tačiau galėjau ir gerokai daugiau, esu visu šimtu procentų pasiruošęs grįžti į lenktynes. Džiaugiuosi dėl pirmosios dienos“, - pridūrė jis.

Komentarai (12)


Hayabusa
| 2010 Vasario 02 d. 10:47
bolido versija B tai yra ta pati masinka tik su kitu - is Toyotos - gautu galiniu difuzoriumi kurio prispaudimo jega siek tiek didesne. kaip sakiau, ilgiuosi Toyotos, gal butu pagaliau kazka verto parode...
noel
| 2010 Vasario 02 d. 01:44
Massai ko gero tusciu baku visai neblogai sekesi. Manau paskui vaziuoti dabar nenores , geriau pirmu varyti , kad vel kokia spyruokle ar kas nors nenukris jam i bolida , Sekmes Felipe.
SCHUMIS F-1
| 2010 Vasario 02 d. 00:26
Tegul dirba vyrai, nes "Schumis" lipa ant kulnu, ir gerai, kad lipa! :)
renaissance
| 2010 Vasario 01 d. 23:51
svajokit, svajokit
Tiesto
| 2010 Vasario 01 d. 23:49
Uz massa. Nzn man tas MS su tais mersais tai kazkaip ne prie sirdies...
žiūrovas f-1
| 2010 Vasario 01 d. 23:42
Taip ir toliau. Tikiuos tapsi 2010 metu F-1 cempionu.
Nuno
| 2010 Vasario 01 d. 23:27
dar karta rasau: J.Alleno saltiniai teigia, kad b versija - tiesiog nauja modifikacija su kazkokiu secret dideliu difuzoriumi, kuria kuria tik gruodi is toyotos atejes aerodinamikos specialistas
andrius!?!?
| 2010 Vasario 01 d. 23:21
Ziuresim kaip bus. Labai noretusi tiketi, kad Massa 100 procentu galvoja tai ka sako apie F10.
soprane18
| 2010 Vasario 01 d. 23:20
gal ta "b" versija tik blefas, zurnalistu padarytas
renaissance
| 2010 Vasario 01 d. 23:17
matomai "blogas" Ferraris veikia geriau nei "geras" McL su pilotu bandytoju.
×

F-1.lt pulsas