F. Massa: Maxas yra pasiruošęs tapti čempionu (1)

F. Massa: Maxas yra pasiruošęs tapti čempionu
logo 2020 Lapkričio 07 d. 13:50, Ferrari

Buvęs „Ferrari“ lenktynininkas, 2008-iais vos keletą akimirkų džiaugęsis iškovotu čempiono F-1 titulu, Felipe Massa yra įsitikinęs, kad dabartine „Red Bull“ žvaigžde laikomas Maxas Verstappenas yra pasirengęs tapti kitu F-1 čempionu. Jaunasis olandas lenktynėse laimi nuo 2016-ųjų, tačiau niekada negalėjo rimtai pretenduoti į čempioną titulą, bet F. Massa yra įsitikinęs, netolimoje ateityje Maxas galės tai padaryti. 

„Visų pirma, Maxas pasižymi ypatingu talentu. Jis, be abejonės, būsimas F-1 čempionas. Labai gaila, kad „Red Bull“ negalėjo ir kol kas negali jam suteikti konkurencingo bolido. Jam padėtų tai, jeigu bolidas taptų greitesnis dviem dešimtosiomis. Labai tikiuosi, kaip ir visi jo fanai, kad netrukus „Red Bull“ jam galės tai pasiūlyti“, - teigė brazilas. 

„Jis turi viską, ko reikia tikram čempionui. Pirmiausia - tai neeilinis talentas. Turime būti sąžiningi patys prieš save: tik pradėjęs karjerą F-1 jis demonstravo puikų tempą ir buvo labai greitas, tačiau padarė ir nemažai klaidų, o dėl to praleido daugybę galimybių. Tai visiškai normalu, kai esi jaunas, tačiau dabar jis subrendo ir tokių klaidų nebepastebime. Dabar jis yra pasirengęs kovoti ir tapti F-1 čempionu,“ - baigdamas sakė F. Massa. 


Komentarai (1)
Feliksiukas44
IP: d2020e6 | 11/08 10:10 Atsakyti
Filipe, ir aš pasirengęs, bet va likimas kitaip dėlioja.
Praleido progą patylėti.
×

TOP naujienos