F. Massą nustebino F. Alonso sprendimas (4)

F. Massą nustebino F. Alonso sprendimas
logo Rugpjūčio 02 d. 13:34, Ferrari

Buvęs F-1 lenktynininkas Felipe Massa abejoja, ar Fernando Alonso priėmė teisingą sprendimą pasirašydamas sutartį su „Aston Martin“.

Pirmadienį buvo oficialiai paskelbta, kad britų komanda su ispanu pasirašÄ— ilgalaikę sutartį. F. Alonso ekipoje pakeis po sezono karjerą baigsiantį Sebastianą Vettelį.

„Aston Martin“ kol kas užima priešpaskutinę vietą konstruktorių įskaitoje, tuo tarpu „Alpine“ yra ketvirta. Tad nieko keisto, kad F. Massą toks F. Alonso sprendimas nustebino.

„Fernando yra nuostabus lenktynininkas. Turėjau galimybę „Ferrari“ komandoje su juo kelerius metus bÅ«ti ekipos draugais“, - kalbėjo F. Massa.

„Daug ko iš jo išmokau. Mano nuomone, jis yra vienas geriausių lenktynininkų F-1. Bet mane truputi nustebino jo sprendimas pasirašyti sutartį su „Aston Martin“ komanda.“

„Manau, kad „Aston Martin“ gali daug išlošti iš šios sutarties. Bet nežinau kiek tai bus naudinga pačiam Fernando. Jam svarbiausia turėti konkurencingą automobilį. Tada jis gali parodyti ką sugeba. Bet jei viskas bus taip, kaip yra dabar ir Fernando kovos dėl 10-12 vietų, nemanau, kad tas projektas ilgai jam bus įdomus.“

F. Massa pridūrė, kad nesėkmės atveju F. Alonso gali suskaldyti komandą.

„Jis labai talentingas ir protingas. Fernando yra vienas greičiausių kvalifikacijoje. Ir jis labai pastovus lenktynių metu. Jis moka bendrauti su komanda ir žino kaip tinkamai panaudoti padangas.“

„Vienintelė problema yra ta, jog jis gali suskaldyti komandą iš vidaus. Niekada neturėjau su juo problemų, bet jis sugeba padalinti komandą pusiau ir dalį žmonių pritraukti į savo pusę. Jei jis turi konkurencingą bolidą, jis tikrai gali pagelbėti komandai. Bet jei automobilis prastas, tada jis gali tapti problema ekipai.“Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
accadia
IP: b05b35e | 08/02 23:22 Atsakyti
Fernando: Felipe, WRU
egis01
IP: b356cb1 | 08/02 19:56 Atsakyti
dėl titulu ir toliau kovos mersai su buliais. alonzo dar bent jau bapkiu pasikels prieš penzija.
:D
IP: c40a86f | 08/02 18:48 Atsakyti
Rgs
08/02 16:07

Massa toks pats trumparegis kaip dauguma saito egzpertu, viska sprendzia is dabartines tasku lenteles

prieš tau pradedant žiūrėt formulę (taip, dar prieš "Drive to Survive") buvo panašios kalbos kai ALO perėjo į McLaren - kad jau dės, tai dės, atsuks kranus ir neš pro šoną varžovus, ai greičio trūksta - ne bėda, užtat koks cornering speedas! Tada su Apline ta pati istorija - oi, pasibandys sezoną, o jau kitą (t.y. šį) jau podiumai pareis. Nu žmonės skeptiški (tie, kurie ne fanatiški). Nelabai buvo girdėt apie tą Aston Martin šuolį, kol Alonsas neperėjo, tikriausiai atsitiktinumas.
Rgs
IP: fbc70dc | 08/02 16:07 Atsakyti
Massa toks pats trumparegis kaip dauguma saito egzpertu, viska sprendzia is dabartines tasku lenteles
×

TOP naujienos