F. Massa: pagalvosime apie Abu Dabį (20)

F. Massa: pagalvosime apie Abu Dabį
logo 2009 Spalio 06 d. 20:32, Ferrari
„Ferrari“ lenktynininkas Felipe Massa neatmetė galimybės sugrįžti į „Formulės-1“ lenktynes jau šiemet ir dalyvauti paskutinėse sezono varžybose Abu Dabyje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

Pirmoji F. Massos diena sugrįžus į „Ferrari“
Sportininkas pažymėjo, jog bandymas sugrįžti jau kitame etape, Brazilijoje, būtų pernelyg rizikingas, o apie dalyvavimą dar kitose lenktynėse būtų galima ir pagalvoti. Sprendimas dėl to bus priimtas po kitą savaitę planuojamų bandymų, kuomet brazilas vairuos „Formulės-1“ bolidą.
„Tai būtų pernelyg arti galimybių ribos. Pagalvosime apie Abu Dabį, mums reikės FIA leidimo. Tai priklauso nuo šių bandymų“, - kalbėdamas su „Gazzetta dello Sport“, pareiškė F. Massa.
„Aš puikiai pamenu, kaip vairuoti. Nerimauju ne dėl to, ar pavyks iškart pasiekti gerus ratų įveikimo laikus – tiesiog noriu ir vėl važiuoti. Bet kuriuo atveju, (geriems laikams – red. past.) reikėtų gero bolido ir gerų nustatymų“, - sakė lenktynininkas.
Brazilas pažymėjo besijaučiąs laimingas dėl to, kaip lengvai atsipirko tokioje šiurpioje avarijoje.
„Žala galėjo būti labai rimta ir, atsižvelgiant į tai, kaip jaučiuosi dabar, net neabejoju – man labai pasisekė. Dažnai mačiau avariją per televiziją, taip pat ir save sužeista akimi iškart po to. Tai šokiruoja, tačiau aš miegojau ir nieko nejaučiau“, - sakė jis.
F. Massa pasveikino ir būsimąjį savo komandos draugą Fernando Alonso, kitais metais „Ferrari“ gretose pakeisiantį Kimį Raikkoneną.
„Jis tikrai geras lenktynininkas. Mes būsime gera pora ir aš tikiuosi finišuoti prieš jį!“ - kalbėjo sugrįžimui besiruošiantis pilotas.
Michaelio Schumacherio ir Luca Badoero bandymus blokavusi „Williams“ komanda F. Massos važiavimams, tuo tarpu, neprieštaravo ir palinkėjo brazilui sėkmės.
„Norėčiau palinkti Felipe sėkmės kitą savaitę sugrįžtant į „Formulės-1“ bolidą“, - pareiškė ekipos vadovas Frankas Williamsas.
„Tai, kad jis sugrįžta taip anksti, įrodo dabartinės „Formulės-1“ saugumo standartus, taip pat, be abejo, Felipei charakteringą ryžtą ir užsidegimą“, - teigė britas.
„Tikiuosi, kad bandymai taps sėkmingu jo reabilitacijos žingsniu“, - pridūrė jis.
Kitą savaitę planuojamuose bandymuose F. Massa vairuos dviejų metų senumo „Ferrari F2007“ bolidą, apautą GP2 čempionato standartus atitinkančiomis padangomis.

Komentarai (20)


ShumiForefer
| 2009 Spalio 08 d. 00:45
1_Protivnas > na,tu su savo ta fraze:shumacheristai svajojo apie Fizio vaziavima Ferraryje..kaip koks durnelis atrodai cia,dar taip ikyriai n kartu ja kisdamas.Juk visiems aisku,kad Fizika dziaugsis lenktynese gal koki karta dar,ir jis buvo totalus epizodas uz Ferrari vairo GP lenktynese
1_Protingas
| 2009 Spalio 07 d. 20:53
augustonai > jo jo tradicinis feraristų šumacheristų pareiškimas - aš nemačiau vadinasi nebuvo. Nedalyvavai diskusijose tai vadinasi niekas nekalbėjo. LOL tai gal nueik bent prieš rašydamas paskaityk tą euforiją po Fizio pasirodymų su Indija ir žinios, kad jis ateina į ferarį.....
augustonas
| 2009 Spalio 07 d. 19:08
1_protingas>>Man atrodo, kad tau nuo savo proto stogas nuvažiavo. Prie ko čia Fizi? Niekas apie jį nesvajojo, jis paimtas tik laikinai,kad pakeistų Fellipe.Ir niekas negalvojo, kad jis parodys gerus rezus Paprasčiausiai iš dviejų blogybių buvo pasirinkta mažesnė. Aš turiu galvoj Bodoerį. Štai ir viskas.
capullo
| 2009 Spalio 07 d. 16:56
laukiu Massos trasoje , bet patarciau dar pakenteti ir del vieno pravaziavimo negadinti sau sveikatos MASSA Nr 1 :)
F-1 *
| 2009 Spalio 07 d. 16:43
sekmes massa laukiu gristant ;)
pukis3
| 2009 Spalio 07 d. 16:00
laukiam gryztant labai labai
supermario
| 2009 Spalio 07 d. 14:35
Nu nepastebėjo, nu ir ka?
DariusMinardi
| 2009 Spalio 07 d. 14:23
kodel massa ne su visais darbuotojais sveikinasi...nlb pastebejo jam istiestis rankos ar?
supermario
| 2009 Spalio 07 d. 14:21
Nu nereikia jam šiemet gryžt i tas paskutines lenktynes, nereikia! Kokia prasmė? Tegul acigauna pilnai!
F-algis-1
| 2009 Spalio 07 d. 11:29
laukiam Massos!!
×

F-1.lt pulsas