F. Nasras tapo „Williams“ pilotu bandytoju (8)

F. Nasras tapo „Williams“ pilotu bandytoju
logo 2014 Vasario 22 d. 11:01, GP2 Media Service
Williams“ ekipa oficialiai paskelbė pasirašiusi sutarį su Felipe Nasru. Pastarasis šiemet bus komandos atsarginis lenktynininkas bei pilotas bandytojas.
Anot ekipos atstovų, F. Nasras šiemet trasoje pasirodys penkiose laisvosiose treniruotėse bei trijuose oficialiuose bandymuose, įskaitant ir šiandien Bahreine vykstančiuose važiavimuose. Brazilas su komanda keliaus į visas šių metų F-1 sezono lenktynes.
„Esu labai laimingas galėdamas prisijungti prie „Williams“ šeimos“, – sakė F. Nasras.
„Jie gali pasigirti puikiai istorija šiame sporte. Šiai komandai praeityje atstovavo puikūs pilotai iš Brazilijos. Tad man tikra garbė prisijungti prie tokių pavardžių kaip Piquet, Senna ir Massa.“
„Tai puiki proga man žengti kitą žingsnį mano karjeroje. Su nekantrumu laukiu tos akimirkos, kai sėsiu už F-1 bolido vairo.“
F. Nasras 2011 m. tapo Didžiosios Britanijos „Formulės-3“ čempionu. 2012 m. sportininkas finišavo trečias Daytonos (JAV) trasoje vykusiose 24 val. lenktynėse.
Pastaruosius du metus F. Nasras varžėsi GP2 čempionate. Pernai brazilas, neiškovojęs nė vienos pergalės, sezoną lenktynininkų įskaitoje baigė ketvirtas.
„Williams“ savininko Franko Williamso teigimu, jis tikisi, kad F. Nasras paseks kitų komandos bandytojų pėdomis ir ateityje debiutuos F-1 kaip pagrinidinis pilotas.
„Mes jį stebėjome. Felipe praeityje yra pasiekęs puikių rezultatų. Mes, „Williams“ komanda, į savo gretas esame pakvietę ne vieną talentingą pilotą ir suteikę jiems šansą parodyti ką jie sugeba aukšiausio lygio varžybose“, – pasakojo F. Williamsas.
„Dalyvaudamas penkiose laisvosiose treniruotėse Felipe galės pademonstruoti savo sugebėjimus. Neabejoju, jog jis svariai prisidės prie mūsų pagrindinių pilotų atliekamo darbo.“
Kartu su F. Nasru „Williams“ gretas papildė du nauji rėmėjai. Komanda šią savaitę atskleidė pasirašiusi sutartis su Brazilijos naftos kompanija „Petrobras“ ir Brazilijos banku „Banco do Brasil“.


Komentarai (8)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
deivec
| 02/22 20:16 Atsakyti
pingeliai pinigai...kaip be ju mums negerai...

joooo....

db
| 02/22 18:19 Atsakyti
jeigu priebalse baigiasi, reikia pridėt galūnę.
BRAKONIERIUS
| 02/22 17:20 Atsakyti
O kodėl pakeičiamos pilotų pavardės ? Bent aš manau, kad tikrosios mažiau visus klaidintų. O dabar perskaitęs antraštę galvoju kas čia toks,,,išvis negirdėtas, paskaičius viskas labai aišku pasidarė.
Artus
| 02/22 15:42 Atsakyti
Jeigu NASRAS tai tada ir PILYPAS.
Tomahokas
| 02/22 12:55 Atsakyti
tikras plesrunas
paulius773
| 02/22 11:42 Atsakyti
Matosi rimtas veikėjas.Ir talento turi ir prie babkių.Geriau nebūna.Rimčiausias pasirinkimas
ddt
| 02/22 11:32 Atsakyti
Deja "Nasr".
Djwade
| 02/22 11:07 Atsakyti
Nasri
×

TOP naujienos