F. Tostas: 22 etapai per sezoną – absoliuti riba

F. Tostas: 22 etapai per sezoną – absoliuti riba
logo 2020 Vasario 01 d. 11:20, Red Bull Content Pool / Getty Images

22-jos lenktynės per sezoną – tai maksimalus etapų skaičius, kurį gali išlaikyti „Formulės-1“ komandos prie dabartinio darbuotojų skaičiaus, - pareiškė Franzas Tostas. Jo nuomone, jei pasaulio čempionato tvarkaraštis plėsis ir toliau, tai „Formulės-1“ ekipoms teks dirbti lenktynėse budėjimo ir pamainų principu.

2020 metais įvyks dvejos naujos lenktynės: balandžio pradžioje suplanuotas etapas Vietname, o pirmąjį gegužės savaitgalį rekonstruotas Zandvoorto autodromas priims Olandijos GP etapą. Kartu iš tvarkaraščio yra išbrauktas Vokietijos etapas Hockenheime, todėl etapų skaičius bus 22.

„Mes kol kas nekeitėme savo lenktynių aptarnavimo struktūros, nes 2020 m. bus tik vienu etapu daugiau nei pernai, - sakė „Alpha Tauri“ (buvusi „Toro Rosso“) vadovas. – Laiko prasme viskas taip pat, kaip ir pernai – mes pradedame kovo mėnesį, o užbaigiame lapkričio pabaigoje, todėl pakeitimai nėra labai jau dideli. Pernai sezoną mes pradėjome kovo 17 d., o baigėme – gruodžio 1 d., 2020 m. viskas prasidės kovo 15 d., o paskutinės lenktynės įvyks lapkričio 29 d. Skirtumai nedideli.

Lenktynių bus vieneriomis daugiau, bet mums dar neteks pereiti prie pamaininio principo. Be to, aš manau, jog 22 etapai – tai maksimali riba. Jei ateityje etapų skaičius dar didės, tai tada, spėju, komandoms teks įvesti pamaininį darbą mechanikams ir inžinieriams, priešingu atveju darbo krūviai taptų per dideli“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas