F. Tostas apie puikią STR formą (10)

F. Tostas apie puikią STR formą
logo 2008 Rugsėjo 10 d. 08:43, Gepa Pictures
„Scuderia Toro Rosso“ ekipos vadovas Franzas Tostas teigia, kad itin aukšti komandos rezultatai jo nestebina ir jie neturėtų kelti aplinkinių nuostabų.
Po keleto paskutinių GP ”Toro Rosso“ įsimaišė į kovą konstruktorių įskaitoje ir šiuo metu taškais žengia kartu su ”Williams“.
Ekipoje nemanoma, kad tai atsitiktiniai rezultatai. Štai kaip komentuoja puikią komandos formą F. Tostas:
”Pagrindinius sėkmės elementus itin paprasta įvardinti ir galime pradėti nuo paties STR3 bolido. ”Red Bull Technology“ mums pateikė puikų automobilį o Adriano Newey grupė atliko puikų darbą.”
”Antras elementas – variklis, kadangi ”Ferrari“ mums pateikė ne tik agregatą, bet ir specialistų grupę, dirbančią kartu su mumis. Mes labai džiaugiamės partneryste su komandą iš Maranello ir būtent todėl neseniai pratęsėme sutartį su jais.”
“Trečias elementas, kuris turbūt lengviausiai pastebimas iš šalies - mūsų lenktynininkų pora. Mes patenkinti abejais – Vettelio rezultatai ir jo darbo suvokimas tobulėja neįtikėtinu greičiu, kaskart kai jis atsisėda į automobilį. Kas liečia Bourdais, po sunkaus periodo, pastarąsias keletą savaičių jis irgi žengė į priekį, tai gali būti matoma iš fakto, kad Belgijoje iki pat paskutinio rato jis važiavo geriau už savo komandos kolegą.“
„Visą tai vainikuoja pati komanda, tiek trasoje, tiek mūsų bazėje Faenzoje. Surinkite visus šiuos elementus į vieną ir suprasite kaip mūsų komanda pasiekė tokių rezultatų „per vieną naktį“, - šmaikščiai argumentavo „Toro Rosso“ vadas.
Šiuo metu „Toro Rosso“ turi 17 taškų ir užima aštuntą vietą iškart po „Williams“ (kuri turi tiek pat taškų, bet klasifikuojama aukščiau dėl N.Rosbergo geriausio rezultato Australijoje).

Komentarai (10)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
karibais
| 09/11 17:35 Atsakyti
abL
| 09/10 17:36 Atsakyti
Jeigu ir toliau taip važiuos, tai gali dar aukštai kilti, nu gal toyotą bus sunkiau pavyt tiksliau gal ne tą komandą, o į ketvirtą vietą patekt, bet 5 visai galimas variantas ir tai kolkas visai realu, nes už red bull jie geriau važiuoja, o renault tai vienas alo sunkiai patems, juolab ir jis nusigrybauja. Toliau sėdus forma bmw, tai galima pasirinkti taškų, o ir tapati toyota nėra labai stabili, o kas liečia wiliams, tai išvis netikiu kad jie dar iškovos daug taškų. Na bet čia f1 ir silpnesnės komandos nepasižymi labai stabilumu, taip, kad gali nutikti visko, tačiau mano nuomone bent jau kaip tandemas, tai šie lenktyninkai yra vieni geriausių iš tų visų likusių komandų. Nes pas toyotą jie abu labai nestabilus, renault tai tik alo, bet jis neatstoja dviejų žmonių, pas red bull tai toks vaizdas kad deividui jau pox, o pas williams vienas rosbergas, bet ir jis nežiba.
KRS-One
| 09/10 16:09 Atsakyti
jei ir toliau rezultatai kils, tai gal toro rosso liks, o parduota bus red bull? :D
F-algis-1
| 09/10 13:46 Atsakyti
AF1>> absurdas. tipo, Toyota, Williams specialiai stabdo savo bolidus, kad STR uzimtu geresne vieta ir tuo budu - brangiau parsiduotu:).
manau, cia didele dalis yra pilotu pranashumas. Nes vis tiek nei Weberis nei juolabiau DC, neprilygsta Vetteliui su Bourdais. Ir kai tik bolidu pajegumas apylygis tapo - is kart ir rezai.
AF1
| 09/10 13:27 Atsakyti
Vienas paprastas variantas. STR ant pardavimo ribos ir 'grazinama' keliant jos kaina.
Xsas
| 09/10 13:22 Atsakyti
Kažkaip ir man kvepia čia "zaidimu su pinigais". Labai neįtikėtinai skamba, jog dukterinė ekipa "dėtų į vietą" pagrindinę ekipą. Kažkaip nesitiki, kad į ekipas investuojama po lygiai... na, bet laikas parodys... P.S. Kad ir kokie rezultatai šiemet, kitą sezoną Vettelis pereis į RedBull, tad faktas, jog ir toliau nr.1 liks RedBull ir tik poto jau Torro.
kryspinas
| 09/10 13:06 Atsakyti
geras marketingas keliama kaina toro roso..
greitai tie kurie norejo nusipirkt team nebegales jos ipirkti
Sensejus
| 09/10 11:39 Atsakyti
as visai noreciau kad str aplenktu redbulius gale :)
lukasab
| 09/10 09:53 Atsakyti
Ir aplenks, o Newey dar neprarado savo talento, jei taip ir toliau tai ir podiumas laukia po keliu metu
annizizi
| 09/10 08:50 Atsakyti
Dar pora tokiu finisu ir pavys pagrindine Red Bull komanda :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas