F. Tostas iš Y. Tsunodos tikisi gerų rezultatų bei kelių avarijų (5)

F. Tostas iš Y. Tsunodos tikisi gerų rezultatų bei kelių avarijų
logo Vasario 19 d. 20:36, Red Bull Content Pool

„AlphaTauri“ vadovas Franzas Tostas neabejoja, kad šiemet čempionate debiutuosiantis Yuki Tsunoda neišvengs kelių avarijų. Vis dėlto austras iš japono tikisi gerų rezultatų.

Y. Tsunoda pastaruosius kelis metus praleido lenktyniaudamas Europoje. Japonas pernai varžėsi F-2 čempionate, o šiemet debiutuos F-1 ir gins „AlphaTauri“ komandos garbę.

„Jeigu jis toliau taip mokysis, kaip tai darė iki šiol, gerų rezultatų iš jo tikimės sulaukti gana greitai. Žinoma, jam nepavyks išvengti kelių avarijų. Bet tai normalu, visa tai yra tobulėjimo programos dalis. Mus labiausiai sužavėjo jo bolido kontrolė, jėga stabdymo zonose bei greitis greituose posūkiuose. Jeigu jis ir toliau taip progresuos bei sėkmingai atliks darbą, kaip tai padarė Imoloje bei Abu Dabyje, net neabejoju, jog pamatysime fantastiškų lenktynių“, - teigė F. Tostas.

Anot austro, Y. Tsunoda debiutiniame sezone galės daug ko pasimokyti iš labiau patyrusio komandos draugo Pierre‘o Gasly.

„Pierre‘as yra talentingas pilotas ir jau turi įgijęs patirties, tad natūralu, jog būtent jis bus komandos lyderis. Kiekvienas sportininkas save lygina su savo komandos draugu. Tad kuo jis labiau patyręs, tuo geriau.“

„Yuki galės daug ko pasimokyti iš Pierre‘o, pavyzdžiui rato įveikimo laikų palyginimo, bolido sureguliavimo, geresnių trajektorijų. Visa tai bus labai svarbu, ypač tose trasose, kuriose Yuki nėra lenktyniavęs. Jei turi labiau patyrusį komandos draugą, gali palyginti daugiau skirtingų parametrų. O tai padeda tobulėti.“


Komentarai (5)
tribeca
IP: ee7dfa1 | 02/22 14:39 Atsakyti
Wweeee
02/21 04:55

Kas zinote istorija sito japniuko? Ar jis savo talentu ar deka tevelio i f1 prasimuso?

Nera ir nebuvo nei vieno pirmos formules piloto kurio tetukas nebutu bent jau simtu tukstanciu vartytojas, nors standartas, zinoma, ne maziau kaip milionas.
Wweeee
IP: d587191 | 02/21 04:55 Atsakyti
Kas zinote istorija sito japniuko? Ar jis savo talentu ar deka tevelio i f1 prasimuso?
kart
IP: ff4c1cb | 02/20 12:39 Atsakyti
HOX
02/20 11:48

baisu kai vaikai pradeda vaziuoti F1, turetu buti kazkoks protingas amziaus ar pasiekimu limitas.
O tai visokiu apsisnargliavusiu vaiku pilnas peletonas.

O tai kada kitaip buvo? Ir dvidešimtmetis šiaip jau vadinamas vyru.
HOX
IP: b2f1445 | 02/20 11:48 Atsakyti
baisu kai vaikai pradeda vaziuoti F1, turetu buti kazkoks protingas amziaus ar pasiekimu limitas.
O tai visokiu apsisnargliavusiu vaiku pilnas peletonas.
žiūrim
IP: 7e7fb3c | 02/20 09:38 Atsakyti
"tikisi kelių avarijų" :)))))
×

TOP naujienos