F. Tostas: kito S. Vettelio „Formulėje-1“ nebus (56)

F. Tostas: kito S. Vettelio „Formulėje-1“ nebus
logo 2011 Rugpjūčio 17 d. 14:05, Red Bull/Getty Images
Toro Rosso“ ekipos vadovas Franzas Tostas mano, jog F-1 sirgaliai ateityje neišvys dar vieno piloto, sugebėjimais ir talentu primenančio Sebastianą Vettelį.
Jaunasis vokietis minėtosios ekipos lenktynininku tapo 2007 m. ir jau po metų pastarajai pelnė pirmą ir kol kas vienintelę pergalę Monzos (Italija) trasoje vykusiose F-1 lenktynėse.
F. Tostas pripažįsta, jog S. Vettelis jau tada išsiskyrė iš kitų „Toro Rosso“ ekipos pilotų.
„Sebastianas pas mus atėjo jau turėdamas patirties „Formulėje-1“. Taigi, jis nebuvo visiškas naujokas. Sebastianas buvo „BMW-Sauber“ ekipos pilotas bandytojas. Šios ekipos bolidą jis pilotavo vieneriose lenktynėse, kuriose pelnė tašką“, - kalbėjo austras.
„Vėliau Vettelis atėjo pas mus. Jau tada Sebastianas turėjo tokios patirties, kokia negalėjo pasigirti kiti „Toro Rosso“ pilotai. Jo sugebėjimais ir talentu įsitikinome 2008 metais, Italijos GP metu“, - sakė F. Tostas.
„Toro Rosso“ vadovo teigimu, „Formulės-1“ sirgaliai lenktynių trasoje tikrai nepamatys S. Vettelio kopijos.
„Dar vieno Sebastiano Vetelio nebus, kaip ir nebus dar vieno Michaelio Schumacherio ar Ayrtono Sennos“, - teigė austras.
„Mano manymu, sportininkui labai svarbu atrasti tikrąjį save. Ypač tame laikotarpyje, kai žmogus iš naujoko stengiasi tapti pilotu, galinčiu kovoti dėl vietos ant apdovanojimų pakylos. Sebastianas tapo pasaulio čempionu, nes jis suvokė savo galimybes, atrado savo silpnąsias ir stipriąsias puses“, - apie jaunąjį vokietį pasakojo austras.
S. Vettelis antrus metus iš eilės kovoja dėl F-1 čempiono titulo. Tad nenuostabu, jog žmonės pradėjo diskutuoti apie tai, kas labiausiai prisideda prie vokiečio sėkmės - sportininko talentas ar „Red Bull“ bolidas RB7? „Toro Rosso“ ekipos vadovas šiuo klausimu turi savo nuomonę.
„Jei apsižvalgytumėte, pamatytumėte, jog geri pilotai yra linkę užsibūti tam tikrose komandose. Pilotas, inžinieriai, bolidas, padangos - visiems reikia laiko, kad kartu užaugtų į vieną, puikiai veikiantį elementą. Kai tai nutinka, visus juos norisi savo ekipoje išlaikyti kuo ilgiau. Aš iki šiol manau, kad pilotas vis dar yra tas raktas, atveriantis duris į pergalę“, - pareiškė F. Tostas.
S. Vettelis, pernai pirmą kartą tapęs F-1 čempionu, šį pasiekimą bando pakartoti ir šiemet. Vokietis, pelnęs 234 taškus, iki sezono pabaigos likus 8 etapams pirmauja lenktynininkų įskaitoje.


Komentarai (56)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Mryx
| 08/20 14:52 Atsakyti
Dedu galva, kad belgijoj jis tikrai nebus pirmas! Nu nebent kvaloje
Epic
| 08/20 13:43 Atsakyti
Nepakeiciamu nera, yra tik nepakeisti..
ebefka
| 08/20 11:40 Atsakyti
Ot tai talentas. Isvaziuoja pirmas, atvaziuoja pirmas. O kai Butonas pradejo persekioti, iskart vaikas pasimete ir pradejo daryti klaidas. Lenktyninei eigoi mes jo beveik nematome.
marius1980
| 08/19 17:50 Atsakyti
gal ir turi jis talento, bet ne tiek , kad jau kito tokio nebus bus dar gal ir geresniu
STFU
| 08/19 17:48 Atsakyti
calibris>man atrodo tavo, kaip asmenybes mintis sudaro: 70% nesamoniu, 20% logikos, 10% pataikai :)
jurgelis
| 08/19 17:46 Atsakyti
Kaip jus sugebat Vetelio talenta menkint as nesuprantu... Jis jau su Toro Rosso bolidu nesamones isdarinejo :)
Pit Crew
| 08/19 13:57 Atsakyti
Na, bus dar visokių tų pilotų. Niekada nesakyk niekada. Bet Vettelio darbai kalba patys už save - mažiausiai patirties turintis, jauniausias ir daugiausiai pasiekęs pilotas F-1.
Minerva
| 08/19 11:22 Atsakyti
Ne taip pasake. Nebus ne kito tokio Vettelio, o Newey.
T-Ervis
| 08/19 10:10 Atsakyti
Net nemirksėdamas pritariu cloudmaker komentarui.Visi pilotai formulėje ne iš gatvės surinkti.
Calibris78
| 08/19 08:13 Atsakyti
duok Veteliui lievesni bolida, pazesim kaip jis ten vilksis rikiuotes viduryje....manau jo cempioniskos sekmes santykis toks: 70%- bolidas; 20% talento; 10% - atsitiktine sekme...
×

TOP naujienos