F. Tostas: „Toro Rosso“ vaidmuo lieka tas pats

F. Tostas: „Toro Rosso“ vaidmuo lieka tas pats
logo 2019 Rugpjūčio 16 d. 11:26, Red Bull Content Pool

Toro Rosso“ komanda su „Honda“ bendradarbiauja jau antrus metus ir ekipos vadovas Franzas Tostas tiki japonų motoristais, kadangi jau spėjo įsitikini jų daroma pažanga tobulinant jėgos agregatą, kuris kaskart tampa vis efektyvesniu.

„Honda“ – kompanija su pasauliniu vardu. Esu įsitikinęs, jog jų laukia sėkminga ateitis „Formulėje-1“, japonų motoristai ne kartą įrodė, kad sugeba sukurti puikius variklius, - pareiškė F. Tostas. – Mes labai apsidžiaugėme, kai jie sutiko su mumis dirbti, o lyginant su praėjusiais metais, pasiekta milžiniškos pažangos, bet to, jie jau turi sukūrę itin patrauklią tolimesnę jėgainės modernizavimo programą. Japonai planuoja daug variklio patobulinimo darbų, kad dar daugiau būtų sumažintas atsilikimas nuo lyderių.

Bendradarbiaudami su mumis, o taip pat su „Red Bull“, „Honda“ specialistai gali gauti visą informaciją, kuri yra reikalinga didinant jėgainės galingumą bei jos patikimumą. „Red Bull“ – viena iš geriausių „Formulės-1“ komandų, o „Toro Rosso“ šioje situacijoje gali prisiimti sau pagalbinį vaidmenį. Motoristams beliko pasiekti kur kas efektyvesnio jėgos agregato darbo kvalifikaciniais režimais ir „Honda“ tai puikiai supranta. Jie yra teisingame kelyje, jei kalbėsime apie jėgainės modernizaciją“.

Tostas patvirtino, kad „Toro Rosso“ ir toliau lieka „kadrų kalve“ visoje „Red Bull“ sistemoje, jos uždavinys – jaunų talentingų lenktynininkų ruošimas, kurie vėliau gauna galimybę pratęsti karjerą pagrindinėje komandoje: „Šis mūsų vaidmuo nesikeičia nuo to laiko, kai Dietrichas Mateschitzas nupirko „Minardi“ komandą. Mes privalome treniruoti jaunus pilotus „Red Bull“ ekipai. Be to, bendradarbiaudami su ja, mes turime pasiekti sinerginio efekto ir iki šiol mums tai pavykdavo. Taigi, šia prasme niekas nepasikeitė“.

Komentarai (0)


×